Цієї весни школярі області відправляться у патріотичні тури

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Цієї весни школярі області відправляться у патріотичні тури отключены

На Дніпропетровщині продовжиться тематично-екскурсійний проєкт «Шляхами героїв». До патріотичних турів відправляться учні шкіл області. Екскурсії стартують в березні.

– Цьогоріч ми плануємо залучити до екскурсій понад 7 тисяч школярів у два етапи. Половину – навесні, а решту  – восени, – зазначили в обласному департаменті освіти та науки. – Діти зможуть особисто поговорити із героями сучасності, поставити запитання, які їх хвилюють. Емоції від такого спілкування дітлахи запам’ятають на все життя.

Хлопці та дівчата побувають у 25-й окремій повітряно-десантній або 93-й механізованій бригаді «Холодний Яр». Екскурсії також передбачають відвідування Музею АТО та Алеї пам’яті. Учні ознайомляться із побутом військових, бойовою зброєю та технікою. Зможуть спробувати розібрати автомат або приміряти бронежилет. Найсміливіші випробують свої сили на навчальних тренажерах. 

Учасників забезпечать сувенірами і харчуванням. Школярів пригостять комплексним обідом та сухпайком. 

Гіди патріотичних екскурсій – військові та працівники Дніпровського історичного музею ім. Дмитра Яворницького Проєкт фінансується обласним коштом. Цьогоріч передбачено понад 3,2 млн грн.

Поделиться: