За два місяці 2020-го «швидкі» області зробили 140 тисяч виїздів

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи За два місяці 2020-го «швидкі» області зробили 140 тисяч виїздів отключены

З початку 2020-го бригади «швидких» Дніпропетровщини вирушали на виклики близько 140 тисяч разів. Найчастіше – до пацієнтів із підвищеним тиском. На рахунку у медиків – майже 20 тисяч таких виїздів. Багато викликів були до місць скоєння ДТП та пожеж.

– До єдиної оперативної диспетчерської надходять виклики від будь-якого оператора служби «103» з усієї області. Від злагодженої роботи диспетчерів центру екстреної меддопомоги, лікарів та фельдшерів «швидких» часто залежить порятунок людського життя, – розповів директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги Радій Шевченко. – Цьогоріч наші бригади виїжджали на виклики у різних населених пунктах області майже 140 тисяч разів. Медики провели 19 успішних реанімацій.

У 2020-му «швидкі» області 2240 разів виїжджали до пацієнтів з симптомами гострого порушення мозкового кровообігу. Понад півтисячі викликів були пов’язані з інфарктами міокарда, майже 1 тисяча – з нещасними випадками, травмами та отруєннями. Близько 500 разів бригади екстреної меддопомоги викликали у зв’язку з ДТП, 274 – на пожежі.

– Медики доставляють також до лікарень області поранених зі Сходу. Бійців привозять з аеропорту, залізничного вокзалу, блокпостів. З початку року допомогли 92 захисникам, – сказав Радій Шевченко.

На Дніпропетровщині – 280 бригад екстреної медичної допомоги.

Поделиться: