У Дніпрі будують другу чергу об’їзної

11 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі будують другу чергу об’їзної отключены

В розпалі будівництво другої черги об’їзної Дніпра. Ділянку у понад 7 км планують закінчити у 2020 році. Після завершення проекту сучасна дорога з’єднає запорізьку трасу та аеропорт та дозволить розгрузити правий берег Дніпра від транзитного транспорту.

Друга черга об’їзної – це понад 7 км, які ведуть від запорізької траси до Південного мосту. Нині техніка працює на ділянці у 3,7 км. Підрядники сподіваються: завершити її встигнуть до сильних холодів. Наступного року планують зробити решту – 3,4 км.
– Нині узгоджується, яке фінансування на ремонт автомагістралей Дніпропетровщини буде виділено у 2020 році. А ми з представниками Укравтодору працюємо над списком пріоритетних трас – їх оновлення має розпочатися вже в березні, – сказав голова ДніпроОДА Олександр Бондаренко.
Загальна протяжність об’їзної Дніпра, або Південного обходу, – 61,5 км. Будівництво поділене на чотири черги. Роботи над першою чергою у 18 км закінчили у 2012 році. Одразу приступили до другої, однак будівництво зупинилося через брак фінансування.

Поделиться: