Діячі Дніпропетровщини отримали почесні звання

11 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Діячі Дніпропетровщини отримали почесні звання отключены

Народний художник України та заслужені працівники у різних галузях, – такі почесні звання отримали 19 мешканців області. Серед відзначених – вчений, лікар, економіст, металург, машинобудівники, вчителі, митці.

Указ про присвоєння почесного звання підписав Президент України Володимир Зеленський. Посвідчення та відзнаки вручив голова ДніпроОДА Олександр Бондаренко.
Звання «Народний художник України» присвоїли визначному монументалісту Дніпропетровщини В’ячеславу Данилову. Його роботи можна побачити в різних куточках міста. Найвідоміші – барельєфи театрів опери та балету, ім. Шевченка, діорами, органної зали, консерваторії. Кругла зала будівлі ОДА також прикрашена руками митця.
– На цьому бетонному барельєфі зображені люди праці – робітники, інженери. Прості трудівники нашого краю. Їх і треба прославляти, – зазначив В’ячеслав Данилов.
Серед відзначених Президентом України – токар, оператор, випробувач, електрозварювальник та слюсарі Південмашу.
Звання «Заслужений вчитель» отримала ветеран педагогічної праці Катерина Клименко. Майже 60 років вона віддала дітям. Працювала в початкових класах дніпровських шкіл №2 та 139.
– Найголовніше в моєму житті – любов до дітей. Зрозуміла, що це моє, коли сама була школяркою. Приємно, що держава відзначила мою працю, – поділилася Катерина Клименко. – І зараз до мене можуть завітати учні. Майже всі вони досягли поставленої мети, обрали професію до душі.
Травматолог обласної лікарні ім. Мечникова Валерій Томілін – із команди професіоналів, що творять справжні дива і вже понад п’ять років рятують поранених.
– Це перша державна нагорода. Сприймаю її не як особисту відзнаку, а як визнання заслуг усього колективу – від санітарки до головного лікаря, – підкреслив Валерій Томілін.
Загалом держава відзначила 19 діячів області.

Поделиться: