Корбан: Україна повинна відповідати ударами по інфраструктурі росії

  25.10.2022 10:01   -
Новини

олова Штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан розповів, як, на його думку, повинна діяти Україна у відповідь на ракетні удари росіян по енергетичній інфраструктурі нашої країни. Це, за його словами, має бути адекватна симетрична відповідь, такими ж ударами поїх території:

І найголовніше, я вважаю, що ми повинні відповідати такими ж ударами по їхній інфраструктурі. Вони повинні розуміти, що ми не невинні, що ми не жертва, яка сидить і чекає, коли її остаточно розбомбять. Ми повинні відповідати, ми повинні говорити зі своїми іноземними партнерами, доводити їм, що ми можемо завдати, без громадянських жертв, — але ми можемо завдати ударів по їх критичній інфраструктурі, щоб вони зрозуміли і отримали гідну відповідь і отримали такий же стан, який отримали сьогодні ми, Україна, український народ. Ми повинні мати можливість відповісти по їх території, об’єктам військової інфраструктури, військовим таборам, таборам, де накопичують мобілізаційні війська, і так далі, і так далі, щоб вони розуміли, що ми можемо відповідати. Це єдиний спосіб стримування та противаг для ворога, який зупинятиме їх перед тим як вони битимуть по нашій інфраструктурі.

Тому я просто кажу про те, що ми повинні і зобов’язані відповідати на ці удари. Ми повинні говорити з нашими партнерами і отримати таку можливість і таке озброєння для того, щоб хоча б довколишні області Російської Федерації отримали гідну відповідь тому, що вони наносять Україні, українському народу, українським містам та українським регіонам.

Ось така ситуація, я вважаю, що це треба робити.

Попередня стаття: