Корбан: Менеджмент Кабміну – це біда, для війни не годиться

  26.10.2022 09:17   -
Новини

олова Штабу оборони Дніпра розкритикував роботу Кабінету міністрів України у тому виді, в якому він є зараз. Про те, чому Кабмін працює неправильно і як це виправити він розповів в ефірі телеканалу ДніпроTV.

Щодо енергетики, інфраструктури та турботи про людей – ми з Вами бачимо, що Кабінет міністрів не готувався – або вони не знали, або вони не розуміли, що таке може бути – хоча це очевидно, це лежало на поверхні. Я особисто просто привселюдно боявся це озвучувати. Розумієте? Хтось сказав би, що підказують ворогові чи ще щось. Але я про це говорив у приватних розмовах із різними чиновниками у травні місяці. Із чиновниками Офісу президента.

Я казав: послухайте, вдарять по енергетичній інфраструктурі. Оце буде біда. Тому що це колапс, це викличе колапс у всьому. Тому до цього треба готуватися, треба набувати резервних потужностей. Резервні генератори, великі, великі генератори це не просте. Резервні трансформатори потрібно мати. Для того, щоб у разі влучення ракет зробити заміну і переключити мережі. І так далі, і так далі.

Іншу інфраструктуру, яку можна захистити бегами, блоками, піском. Конструкціями якимись. Це треба робити. Тобто це треба робити так само, як ми свого часу захистили Південмаш і при попаданні до Південмашу ви знаєте, що ракетне паливо не вилилося, не почало горіти, нікуди не поділося, бо ми вчасно про це подумали.
Отак і тут.

На жаль, вони думають у той момент, коли відбувається якась подія.

Це, звісно, ​​біда. Це катастрофічний менеджмент, для війни цей менеджмент не годиться, тобто люди страждають на це, тому що ніхто не думає на три кроки вперед. Розумієте?

Ось і все, ось проста відповідь на це питання, на жаль.
Але я сподіваюся, що все буде гаразд, що я можу сказати. Мені складно, мені навіть соромно трохи говорити, бо я зараз в інших умовах. Я розумію, що народ України перебуває в найважчих зараз умовах, і, на жаль, я не маю можливості, окрім як дати вчасно пораду, вчасно вплинути на якісь структури міськради для того, щоб вони зробили якісь запобіжні дії в рамках своєї компетенції. .

Але замінити компетенцію Міністерства енергетики чи Кабінету міністрів, чи Офісу президента ніхто не може. Це мають робити вони. Вони мають думати на три кроки вперед. І ухвалювати рішення, і робити якісь дії.

Або попросити. Звернутись, сказати – зробіть ви. Ось, щоб вам доступ до цих об’єктів, зробіть ви. Я вам скажу чесно — ми знайдемо і гроші, і можливість це зробити, аби тільки щоб не заважали.

Ось така ситуація двома словами щодо дій, так би мовити, влади центральної.