Комунальникам області презентували технічні новинки

  11.12.2019 22:39   -
Новини

Сміттєвози, снігоприбиральні машини, трактори та самоскиди, – біля ДніпроОДА пройшла виставка комунальної та транспортної техніки. Свої найкращі зразки підприємствам області презентували вітчизняні та зарубіжні виробники.

– Техніка, яку представили виробники – найкраще співвідношення ціни та якості. Сумісно з фінансовими установами будемо працювати над тим, аби її якнайшвидше почали використовувати комунальники Дніпропетровщини у своїй роботі. Докладемо максимум зусиль, щоб автопарк дорожніх та комунальних служб поповнився новинками, – сказав директор обласного департаменту економічного розвитку Петро Лашин. – Серед найближчих планів – провести подібну виставку і для сільгоспвиробників області.
Сучасна техніка для обслуговування доріг, водного та каналізаційного господарства, сміттєвози, – свої найкращі зразки на виставці представили виробники з України та Білорусі. Загалом – близько десяти машин.
– Наше підприємство існує вже більше 15 років та є одним з лідерів з виробництва комунальної, дорожньої та будівельної техніки в Україні. Її розробляє наше власне конструкторське бюро. Усі машини, які виробляємо – надійні та якісні. Переконаний, що така техніка стане гарною підмогою для комунальних служб області, – сказав директор заводу «Спецбудмаш» Юрій Басюк.
Представив свої розробки, зокрема, і Південний машинобудівельний завод ім. О. М. Макарова.
– Презентували трактор, вироблений на нашому заводі. Його можна використовувати під час благоустрою міст. Наприклад, для ремонту доріг, подрібнення деревини чи покосу трави, у лісових господарствах. Це універсальна модель, яка впевнено може конкурувати із закордонними аналогами, – розповів заступник генерального директора «Південмашу» Віктор Гармаш.
Загалом у 2019 році комунальні підприємства Дніпропетровщини придбали більше 30 одиниць техніки.