Дві школи Васильківської громади отримали нові автобуси

  11.12.2019 22:28   -
Новини

У Васильківській громаді – два нові шкільні автобуси. Вони підвозитимуть учнів та вчителів до Великоолександрівського та Васильківського навчально-виховних комплексів.

Автобуси закупили державним та місцевим коштом. Один автобус доставляє учнів та вчителів із двох навколишніх сіл до Васильківської школи №3, а ще – розвозить дітей та вчителів до інших навчальних закладів селища.
Другий автобус доправляє учнів до НВК у селі Великоолександрівка. Воно дуже розгалужене. Населений пункт поділений на частини, між якими – кілометри лісових масивів. Тож діставатися до школи пішки дітям дуже незручно. Один автобус, що був у наявності, не справлявся, адже треба ще підвозити учнів із сусідньої Воскресенівки.
– За день автобус «накручував» до 120 км. Тож нова машина – суттєва підмога, – сказала працівниця відділу освіти Васильківської селищної ради Галина Ковальчук. – Раніше дітям із найвіддаленіших точок доводилося вже о 6:30 стояти на зупинці, і все одно автобус не встигав підібрати всіх і привезти на заняття вчасно. Нерідкими були запізнення. Тепер стало набагато зручніше.
Загалом нові автобуси підвозитимуть 240 школярів Васильківської ОТГ.