У Придніпровську за ніч ліквідували два прориви теплотраси

  12.12.2019 10:54   -
Новини

У Придніпровську, на вулиці Космонавтів, 10, прорвало теплотрасу у двох місцях. За словами заступника головного інженера комунального підприємства «Коменергосервіс» Сергія Матюшенка, на цій ділянці зафіксували падіння тиску у мережах.

Співробітники аварійної бригади визначили, що трубопровід прорвало відразу у двох місцях: на поверхні та під землею.
– Ліквідовувати аварію почали негайно. Аби ця проблема торкнулася якомога менше абонентів, від мережі відімкнули мінімально можливу ділянку. Після цього замінили труби та компенсатор, провели гідравлічні випробування та ізолювали трубопровід, – розповів Сергій Матюшенко.
За словами начальника придніпровської виробничої ділянки КП «Коменергосервіс» Павла Стружевського, прорив стався через зношеність труб. Востаннє їх міняли 5 років тому, але підтоплювання підземними водами та агресивне середовище пришвидшили процес зношення.
-Під час ремонту ми перекрили частину теплотраси, яка постачає тепло у школу № 136 і шість багатоповерхівок. Усе відремонтували за ніч, замінивши на двох ділянках 8 метрів труби, – пояснив Павло Стружевський.
Ліквідували прорив швидко – за ніч. Після ремонту комунальники відразу привели до ладу ділянку, де працювали.
– Перед нашим навчальним закладом стала загроза залишитися без опалення. Таку аварію спрогнозувати неможливо, але якщо вже щось подібне трапляється, то комунальники реагують швидко. Однак ми переживали, що труби довелося розкопувати, а залишені траншеї перешкоджатимуть дітям на шляху до школи. Але після ремонту комунальники забетонували теплотраси та засипали ями. Усе зробили швидко та привели до ладу розкопане подвір’я, – розповіла заступниця директора з виховної роботи НВК № 136 Юлія Бурлакова.