Команда ДНУ ім. О. Гончара стала одним із переможців етапу міжнародного хакатону NASA

  29.10.2019 21:58   -
Новини

На базі Дніпровського національного університету ім. О. Гончара пройшов космічний хакатон. Локальний етап змагань NASA SpaceAppsChallenge тривав дві доби. Переможцями стали команди ДНУ ім. О. Гончара та Київського політехнічного інституту ім. І. Сікорського.
Вони вийшли до фіналу міжнародного етапу конкурсу. Про це розповіли у департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА. До локального етапу космічного хакатону долучилися 28 команд із 6 регіонів України.
Майже дві сотні дослідників презентували проєкти за напрямами: “Океани Землі”, “Наш Місяць”, “Планети поруч і далеко”, “До зірок” та “Жити в нашому світі”. Роботи оцінювало журі. Враховували масштабність проблеми, її важливість для науки, новизну.
Тепер команди-переможці локального етапу мають викласти на інтернет-ресурсі NASA відеоролики про свої проєкти.
Кращих у міжнародному етапі конкурсу визначать на початку 2020 року. Вони отримають запрошення на запуск ракети на космодромі в США.
NASA Space Apps Challenge – найбільший міжнародний хакатон. Він проходить у більш як 200 містах світу. Збирає тисячі інноваторів, дизайнерів, інженерів та аналітиків. Конкурсні завдання максимально наближені до реальних ситуацій, що виникають в авіації та космонавтиці. У Дніпрі хакатон вже третій рік поспіль організовує ГО “Асоціація Ноосфера”.