У Дніпрі відкрився черговий філіал Університету третього віку

  29.10.2019 21:56   -
Новини

29 жовтня у Дніпрі відкрився новий філіал Університету третього віку для мешканців ж/м Ломівський. Він розмістився на вул. Висоцького, 2.
Навчатися там виявили бажання уже близько 100 осіб. Лекційні заняття проходитимуть раз на тиждень, у неділю, а практичні – двічі. Точні дні проведення узгоджуватимуться із слухачами.
– В Університеті третього віку вже понад дев’ять тисяч слухачів, і тому ми намагаємося розширювати не тільки напрями, а й філіали. У кожному районі для слухачів відкриваються нові відділення, де вони можуть відвідувати лекційні та практичні заняття, – розповіла завідувачка сектору планування заходів департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Анастасія Кувайкіна.
Слухачка Лідія Бабич відвідує заняття із самого створення університету. Спеціально до відкриття цього відділення вона підготувала гімн під назвою «Університет третього віку» на музику Владлена Стефанова та слова секретарки міжрегіональної спілки письменників Придніпров’я, поетеси Ніни Кулініченко.
– На заняттях в Університеті третього віку слухачі зможуть підправити здоров’я, а також стати більш енергійними. Я в це вірю, і люди заслуговують усього цього, бо замикатися вдома не потрібно, – відмітила Лідія Бабич.
У філіалі планують проводити заняття з гімнастики і фізичної культури, а також вчитимуть рукоділля. Таїсія Догадіна вперше прийшла до Університету третього віку, бо після виходу на пенсію вирішила щось змінити у своєму житті.
– Я вже давно думала про цей університет. Я зателефонувала і мені розповіли про відкриття нового відділення, а це для мене взагалі чудово. Я живу за п’ять хвилин від філіалу. Очікую чогось новенького і того, що мені буде до душі, – зазначила Таїсія Догадіна.
Участь у проєкті – безкоштовна. Навчання проводяться за факультетами: психологія, українознавство та українська мова, здоровий спосіб життя, агрономічний, правознавство, іноземні мови, мистецтва, комп’ютерні технології.
Нагадаємо, «Університет третього віку» — це інноваційний проєкт, що реалізує один із найважливіших принципів навчання – навчання впродовж усього життя. Дніпро – це перше місто в Україні, де міська рада підтримала таку важливу соціальну програму муніципальним бюджетом.