Фільм «Дніпро – форпост України» тепер доступний у форматі віртуальної реальності

10 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Фільм «Дніпро – форпост України» тепер доступний у форматі віртуальної реальності отключены

Фільм «Дніпро – форпост України» тепер – і у форматі віртуальної реальності. Унікальну стрічку про війну на Сході країни вже понад два роки демонструють у Музеї АТО. Там – панорамний кінозал у форматі «360 градусів», в якому зображення передають відразу на чотири стіни. У такий спосіб досягається повний ефект присутності. Тепер фільм можна подивитися в будь-якій точці планети.

Презентація нового формату англомовної версії стрічки відбулася у Дніпропетровській ОДА.
– Наш фільм із першого дня викликав неабиякий резонанс. Його вже встигли подивитися понад 250 тисяч людей, – розповіла авторка, кінопродюсерка Наталія Хазан. – Посли, міністри закордонних справ, депутати Європарламенту та інші почесні іноземні гості після перегляду задавалися однаковим питанням – чи можна цей фільм подивитися в інших країнах? Так виникла ідея переробити англомовну версію стрічки у формат віртуальної реальності, щоб із нею можна було ознайомитися в будь-якому місці планети.
Нова версія стрічки «Dnipro – outpost of Ukraine» – у вільному доступі на Youtube (https://adm.dp.gov.ua/ua/news/dokumentalnij-film-dnipro-forpost-ukrayini-teper-dostupnij-u-formati-virtualnoyi-realnosti). Аби ще більше зануритися в атмосферу подій на Сході, потрібно мати окуляри для віртуальної реальності чи кардборд для смартфона. «Поглинання» відбувається через QR-код.
– Півгодини воєнної хроніки яскраво демонструють, що саме наразі відбувається у центрі Європи. Ми пропустили через себе кожну хвилину стрічки. Тож вона насичена емоціями та щирістю, – сказав режисер фільму Євген Тітаренко.
Партнери проекту – Дніпропетровський Національний Історичний Музей та Український Культурний Фонд.

Поделиться: