У спальних районах Дніпра ремонтують двори

10 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У спальних районах Дніпра ремонтують двори отключены

Питання ремонту внутрішньоквартальних доріг у Дніпрі стоїть досить гостро. У багатьох районах міста двори жодного разу не приводили до ладу від дня їх будівництва.

Так, наприклад, будинки на вулиці Терещенківській звели на початку 80-х. Відтоді питанням благоустрою дворів там ніхто не займався.
– Ніхто й ніколи дороги тут не робив, була яма на ямі. Писати у різні інстанції з цього приводу ми стали ще за радянської влади, але реакції не було. Влітку ми написали нашому меру. Я сама ходила збирала підписи. І нарешті у вересні розпочався ремонт! – розповідає мешканка вул. Терещенківської, 20 Олена Янишева.
Роботи у цьому районі розпочалися на початку вересня. А до кінця 2019 року комунальники Дніпра планують виконати ремонт прибудинкових територій понад 100 житлових будинків. Загальна площа робіт – близько 200 тисяч квадратних метрів.
– На житловому масиві Лівобережний-1, від будинку № 12 до № 26 по вул. Терещенківській, наразі виконується поточний ремонт внутрішньоквартальних доріг. Замінюють асфальтобетонне покриття проїжджої частини, підходів до під’їздів, а також бордюрний камінь на тротуарах, – каже заступник начальника відділу департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Дмитро Коробов.
У кожному дворі (на два будинки) комунальники замінять близько 1700 кв. м проїжджої частини, 400–450 кв. м тротуарів і майже кілометр бордюрів.
– Асфальт ми робимо з якісного щебеню і модифікованого бітуму. Бордюри ставимо наші, дніпровські, якісні, від уже перевіреної фірми. У роботі дотримуємося всіх технологічних стандартів. Бордюри ставимо на бетонну подушку та з обох боків заливаємо бетоном, а вже потім вкладаємо асфальт, – розповів про деталі роботи представник генерального підрядника Олег Логвиненко.
Наразі бригади перейшли до будинків № 16 та № 18, на черзі – № 20, 22, 24, 26. Приблизно по три тижні на кожен двір (по два будинки).
– Біля 12-го і 14-го будинків уже краса, скоро і біля нашого так буде. У нас взагалі великі сподівання цього року. До нас приходили з міськради, оглядали під’їзди, зараз складають техпаспорти на кожен. Кажуть, що відремонтують покрівлі, вікна, двері на сходах. Обіцяли також зробити пішохідні доріжки й освітлення на шляху від школи до будинків. Маємо надію, що зроблять не тільки двори, а й тротуари вздовж вулиці, – говорить мешканка будинку № 20 Олена Янишева.

Поделиться: