У Дніпрі розпочався осінній семестр Університету третього віку

  08.10.2019 18:27   -
Новини

У суботу, 5 жовтня, у Дніпрі урочисто розпочався осінній семестр соціального проєкту «Університет третього віку». Слухачів запросили до будинку культури «Енергетик», де для них підготували концерт і розказали про напрями, за якими вони можуть навчатися.

– У нас проходять лекційні заняття з правознавства, здорового способу життя, українознавства, агрономії. Знову у нас з’явилися практичні заняття зі смартфонів – слухачам це дуже цікаво. Серед новинок цього семестру – конкурс «Університет має талант», у якому можуть взяти участь усі слухачі університету, – каже провідний спеціаліст сектору планування заходів Анна Чорна.
Людмила Макуха вже три роки займається в Університеті третього віку. Каже, що він уже став для неї майже домівкою.
– Я прийшла сюди три роки тому, аби вивчати англійську. Зараз хочу досконально вивчити українську. Також я співаю у хорі. Дуже подобаються лекції на правові теми, бо це дуже корисно. Ми приходимо сюди, як у родину: у нас з’являються спільні інтереси, теми. Ми святкуємо разом дні народження, ходимо одне до одного у гості, – розповіла пані Людмила.
За весь час існування проєкту «Університет третього віку» його студентами вже стали понад 9 тисяч дніпрян поважного віку. Прийом документів продовжується. Навчання для слухачів повністю безкоштовне.