Фермерам області розповіли про особливості земельних правовідносин

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Фермерам області розповіли про особливості земельних правовідносин отключены

У ДніпроОДА пройшов семінар для фермерів. Протягом кількох годин експерти ділилися з аграріями секретами, як зробити їх бізнес успішнішим. Розповідали про зміни у правилах оподаткування, використання землі, ризики орендаря, державні перевірки та типові помилки підприємців.

– Семінар – для сільгосппідприємців. Здебільшого на навчання завітали представники фермерських господарств, – розповів начальник управління агропромислового розвитку ДніпроОДА Вадим Удовицький.
Мета семінару – збільшити фінансові ресурси сільгосппідприємств. Як вирішити проблеми в сфері оподаткування, земельних, господарських і трудових відносин, розповіли досвідчені експерти.
-Нині для сільгосппідприємств головне питання – збереження землі, яка є у них в користуванні. В першу чергу цьому присвячений наш семінар. Зокрема, зупинилися на питанні вибудовування орендних відносин, – зазначила головний редактор журналу «АгроPRO», експерт з оподаткування Ельвіра Ткачова.
Йшлося і про систему оподаткування для підприємств і про трудове право.
– Давно працюємо в галузі сільського господарства. Завжди цікаво почути кваліфіковану думку фахівця та поставити йому питання. Тим паче, з таких актуальних тем, – поділилася учасниця семінару, головний бухгалтер томаківського фермерського господарства «Скорук АВ» Ірина Нестерук.
Семінар організували ДніпроОДА та редакція журналу «АгроPRO». У планах на наступний рік – провести тренінг про зміни в податковому кодексі та підтримку фермерських господарств державою.

Поделиться: