У Дніпрі відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя отключены

6 грудня у дніпровській школі № 133 відкрили меморіальну дошку випускнику закладу, бійцю 5-го окремого батальйону Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Олексію Пінчуку, який героїчно загинув на сході України 22 вересня 2014 року. Пам’ятний захід зібрав родичів воїна, друзів, учителів закладу та учнів старших класів.
– З 2014 року відкриваємо вже 36-ту меморіальну дошку у закладах загальної середньої освіти Дніпра загиблим за незалежність та територіальну цілісність України. Міська рада завжди підтримує ініціативу керівництва, педагогічних колективів шкіл, родичів з ушанування пам’яті полеглих захисників, які навчалися або працювали у тих чи інших школах міста. У такий спосіб не лише вшановуємо наших героїв, а й виховуємо у школярів патріотизм, – сказала представник міської ради Наталія Сєрікова.
Дошку відкривала донька бійця – Ксенія Пінчук. Дівчина розповіла, що батько загинув у бою за Донецький аеропорт.
– Тоді я була ще дитиною – мені було 10 років. Мені довго не розповідали подробиць загибелі батька, та коли почала дорослішати, мати, бабуся почали більше про це говорити. Він часто приходить мені уві сні. Пам’ятаю його дуже чуйним, завжди усміхненим. Батько пішов служити не за повісткою, а добровольцем. Його ніхто не змушував, він сам усе вирішив. Для мене він – справжній герой, – зазначила дівчина.

Поделиться: