Дніпрянам нагадали, як вберегтися від туберкульозу

9 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпрянам нагадали, як вберегтися від туберкульозу отключены

Сильний кашель більше двох тижнів, біль у грудях, слабкість, втрата ваги і апетиту, пітливість вночі, – це – основні симптоми, які можуть свідчити про туберкульоз. Як розпізнати інфекцію та вберегтися від хвороби, нагадали в обласному департаменті охорони здоров’я.
– Туберкульоз – це інфекційне захворювання, яке передається переважно повітряно-крапельним шляхом. Якщо не лікувати його належним чином, хвороба може стати смертельною. Тому дуже важливо у разі виявлення ознак захворювання негайно звертатись за медичною допомогою, – кажуть лікарі.
У групі ризику – люди, які контактували із хворими на відкриті форми туберкульозу, ВІЛ-інфіковані, люди з хронічними захворюваннями, діти та люди похилого віку.
Для профілактики хвороби, слід вести здоровий спосіб життя, дотримуватися правил особистої гігієни та правильно харчуватися. Дітям потрібно вчасно робити вакцинацію, дорослим – раз на рік проходити флюорографію.
Нині, за словами фахівців, Дніпропетровщина на 100% забезпечена безкоштовними вакцинами від 10 інфекцій, у тому числі – від туберкульозу.

Поделиться: