Дніпропетровську молодь запрошують до школи лідерства

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Дніпропетровську молодь запрошують до школи лідерства отключены

Ініціативну молодь з Дніпропетровщини запрошують взяти участь у школі «DOBRE-ЛІД: Лідерство, ідеї, демократія». Учасники школи зможуть зміцнити свій лідерський потенціал, дізнаються, як досягти кар’єрного успіху у сфері місцевого самоврядування та змінювати життя своїх громад на краще – про це повідомили в департаменті освіти та науки ДніпроОДА.

Заняття проходитимуть в інтерактивній формі, учасники отримуватимуть креативні завдання та працюватимуть над вирішенням реальних проблем громад. Випускники школи вмітимуть генерувати ідеї, доводити на практиці свій потенціал. Вони розумітимуть, як принести користь громаді та будуть готові зайняти керівні позиції. Серед основних тем, які розглядатимуть у школі – належне урядування, громадський нагляд і доброчесність, вирішення проблем, дизайн-мислення для нестандартних рішень.

Заповнити заявку на участь можна тут до 11 лютого. Учасників обиратимуть серед молодих людей від 16 до 35 років. Вони мають проживати на території громад,  які беруть участь у програмі DOBRE. Повний перелік дивіться тут.

Заняття проходитимуть з 26 лютого по 2 березня в м. Київ. Програма DOBRE забезпечує проживання та харчування учасників під час проведення школи, та відшкодовує вартість проїзду за наданими залізничними або автобусними квитками.

«Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – програма міжнародної організації Global Communities. Її фінансує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Поделиться: