Мандрівник Дмитро Щебетюк розповів про подорож на інвалідному візку

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Мандрівник Дмитро Щебетюк розповів про подорож на інвалідному візку отключены

Подорож автостопом на інвалідному візку – не вигадка, а реальність. Це довів український мандрівник Дмитро Щебетюк, який саме таким способом проїхав Україну та Білорусь. Зустріч із автостопером пройшла у ДніпроОДА.

Майже 20 українських та білоруських міст на інвалідному візку, і все це – автостопом. Саме на таку подорож наважився мандрівник Дмитро Щебетюк влітку 2017-го. Вона тривала 19 днів.

– Автостоп – це неймовірна концентрація добра, хороших людей, крутих історій та пригод. Це перепад емоцій від майже безнадійного очікування на автівку до ейфорії, коли хтось тебе підвозить. Подорож довго не планував, з Києва вирушив до Кам’янця–Подільського, потім до Луцька, а згодом – до Білорусі, – поділився Дмитро Щебетюк.

«Підбирали» автостопера водії легкових авто та бусиків, зустрічались і джипи. З усіма їхати було цікаво. За словами мандрівника, говорили про спорт, громадську діяльність, навіть шкода іноді було розлучатися. На зустрічі з дніпрянами в ОДА він розповів найбільш вражаючі історії.

– На жаль, рідко коли людина з інвалідністю вільно подорожує. Не кожен може наважитись на таку мандрівку. Це свідчення того, що не потрібно нічого боятися, все можливо, головне – діяти, – поділилася відвідувачка зустрічі Софія Громова.

Оповідача довго не відпускали, всі охочі могли поставити своє питання. Додамо, що Дмитро Щебетюк – надзвичайно активна людина. Він займається громадською діяльністю, перевіряє, чи доступна інфраструктура українських міст людям з інвалідністю, пише пісні, займається плаванням та має звання майстра спорту.

Поделиться: