В обласній бібліотеці безкоштовно навчать польської та англійської

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи В обласній бібліотеці безкоштовно навчать польської та англійської отключены

У Дніпропетровській обласній науковій бібліотеці ім. Кирила і Мефодія мешканці міста та області можуть безкоштовно вдосконалюють знання з іноземних мов.

Зокрема, там працюють клуби з вивчення англійської та польської, – повідомили в управлінні культури, національностей та релігій ДніпроОДА.

-Всіх, хто бажає в теплій дружній атмосфері вдосконалити свої знання польської, познайомитись із цікавими людьми і отримати неповторний досвід живого спілкування з носіями мови об’єднав Розмовний клуб польської мови. Учасники клубу переглядають фільми, слухають пісні, беруть участь у конкурсах та тестуваннях, – розповіли у бібліотеці.

У бібліотеці працює й англомовний клуб «Kelly-club». Учасникам пропонують у затишній атмосфері розвивати та удосконалювати розмовну мову, навчатися вільно висловлювати думки на різні теми. Учасники дискусійного клубу англійської мови «Speaking club» під керівництвом вчителя-інструктора вивчають слова та закріплюють лексичний запас. Вони переглядають відео-сюжети та фільми, обговорюють важливі теми. Лексичні ігри з використанням SMART-дошки подобаються юним учасникам клубу. Щосереди відвідувачі кіноклубу «Wednesday Movie club» переглядають  фільми англійською мовою із субтитрами, потім – обговорюють стрічку.

Мовні клуби працюють за адресою: м. Дніпро, пр. Д.Яворницького, 18. Контактний телефон: (056) 770-57-32.

Поделиться: