COVID-щеплення вже зробили 1277 працівників соцслужб області

  10.04.2021 17:38   -
Новини

На Дніпропетровщині – другий етап вакцинації від коронавірусу. Вже зробили щеплення 1277 працівникам соціальних служб. Їх проводять і медикам та мешканцям 80+.

Про це повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Тетяна Квітницька.

Не буває порожнім кабінет щеплень в амбулаторії Слобожанського. Туди завітала і місцева Тетяна Глущенко. Молода мати в декреті, за «сумісництвом» – соцпрацівник. Каже, щодня доводиться спілкуватися з великою кількістю людей, переважно похилого віку.

-Вирішила вакцинуватися, аби не наражати на небезпеку оточуючих. Вважаю, це має зробити кожен, – сказала Тетяна Глущенко.

Ще одна пацієнтка – лікарка-педіатриня Олена Форманчук. Впевнена: найважливіше зараз – сформувати колективний імунітет. Найкращий засіб – вакцинація.

-Закликаю робити щеплення. Не слід боятися. Так, побічні ефекти можуть бути. Про це каже і мій лікарський мозок. Та вони не настільки важкі, як ускладнення від коронавірусу, – поділилася Олена Форманчук.

В амбулаторії Слобожанського провели вже 250 щеплень. Вакцинують медиків, працівників соцслужб та людей віком за 80.

-Я сама першою серед колег зробила щеплення від COVID-19. Це важливо, аби зберегти життя, – розповіла директорка Слобожанського ЦПМСД Світлана Проскурня. – Записатися на вакцинацію у нас можна і в реєстратурі, і в сімейного лікаря.

Загалом на Дніпропетровщині вакцинували понад 6 тисяч медиків.

-Вакцинація – у розпалі. За загальною кількістю щеплень регіон утримує другу позицію після Києва. По всій області працюють 9 мобільних бригад та понад 200 амбулаторних пунктів щеплення, – зазначила заступниця директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Тетяна Квітницька.

Від коронавірусу вже вакцинували 26,6 тисяч мешканців Дніпропетровщини.

Поділитись: