Мешканці області зможуть пройти курс космічного туриста

  10.04.2021 17:32   -
Новини

Мешканці Дніпропетровщини зможуть пройти курс космічного туриста. А ще – «прогулятися» зоряним небом. Креативну програму підготували у дніпровському Планетарії до річниці першого польоту людини у Космос.

Про це повідомили в управлінні культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації.

-12 квітня в Україні відзначають Всесвітній день авіації та космонавтики. Зазвичай до цієї дати проходять тематичні екскурсії, фестивалі, круглі столи. Цьогоріч через карантин не можемо організувати масштабне святкування. Але мешканцям Дніпропетровщини нудьгувати не доведеться, – сказали в управлінні. 

Креативні заходи підготував Планетарій з 9 по 12 квітня. Вони проходитимуть перед програмами «Поляріс, космічна субмарина і таємниця полярної ночі» та «Сонце – наша життєдайна зоря». 

Для відвідувачів – екскурсія експозицією, лекція-подорож зоряним небом та «космічні» завдання. За успішне проходження випробувань – подарунки.

-У зоряній залі всі бажаючі зможуть пройти курс з астрономії та сфотографуватися з астронавтом, – додав директор Планетарію Сергій Лінговський, – Запрошуємо у гості, буде цікаво і дітям, і дорослим.

Відвідувачів чекають за адресою: м. Дніпро, Узвіз Крутогірний, 10. Деталі – тут або за телефоном 050 701 88 82.  

Поділитись: