АТОвців Дніпропетровщини запрошують навчатися на енергоменеджерів

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи АТОвців Дніпропетровщини запрошують навчатися на енергоменеджерів отключены

На Дніпропетровщині набирають чергову групу АТОвці на навчання за фахом «Енергетичний менеджмент». Тримісячна перекваліфікація бійців пройде на базі Національної металургійної академії України. Професійну перепідготовку можуть пройти і рідні військовослужбовців.

Весняний семестр стартує наприкінці березня. Про це розповіли в управлінні з питань учасників АТО ДніпроОДА.

-Курс розрахований на 500 академічних годин. Бійці здобудуть професійні знання та навички з енергоменеджменту, які допоможуть знайти перспективну роботу чи заснувати власний бізнес, – зазначили в управлінні. – Вони відвідають практичні семінари з соціальної комунікації. Побувають на тренінгах з психологічної підтримки та лекціях від норвезьких фахівців.

Заняття проходитимуть тричі на тиждень у вечірній час. Кількість учасників обмежена – 25. Обов’язково мати вищу або неповну вищу освіту.

Після завершення слухачі отримають свідоцтво про професійну перепідготовку, спільний сертифікат Металургійної академії та норвезького університету Норд, а також спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.

Запис на навчання триватиме до середини березня. Місце проведення: м. Дніпро, Національна металургійна академія України, пр. Гагаріна, 4. Детальніше за телефоном: (098) 11 69 225.

Навчання для бійців організовано проєктом «Україна-Норвегія», який  фінансує Міністерство закордонних справ Норвегії за участю українських партнерів.

Поделиться: