В ДніпроОДА юристи обговорили тонкощі антикорупційного законодавства

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи В ДніпроОДА юристи обговорили тонкощі антикорупційного законодавства отключены

На семінарі в ДніпроОДА юристи, держслужбовці, правоохоронці та судді говорили про тонкощі антикорупційного законодавства

За словами заступника очільника області Володимира Юрченка, на зустрічі зібралося близько двохсот учасників.

«Корупція – це ворог, який роз’їдає державу зсередини. Мета семінару – розробити єдині підходи до антикорупційного законодавства. Адже часто учасники суперечок – правоохоронці, посадовці та судді – сприймають ці норми  кожен по-своєму. Однаковий погляд – це шлях до ефективної роботи та протидії корупції», – зауважив Володимир Юрченко.

Про тонкощі антикорупційного законодавства на семінарі розповідали юристи-практики, правоохоронці, судді, адвокати та науковці. Вони ділилися досвідом зі своїми колегами, держслужбовцями та представниками місцевого самоврядування.

Організатори заходу вважають тему семінару актуальною, адже від дрібних, на перший погляд, деталей залежить вдала кар’єра держслужбовця.

«Сподіваємося, що люди відповідально ставитимуться до вимог  антикорупційного законодавства, як результат – буде набагато менше правопорушень», – зауважив лектор семінару  Олег Лозовий.

Учасники заходу переконані: цей семінар – ще одна сходинка на шляху до реально дієвого антикорупційного законодавства.

«Потрібно зробити так, щоб закон захотіли виконувати. Для цього треба підвищити довіру до судів, до держави. Щоб люди вірили: якщо справа прийде до суду, її всебічно розглянуть і винесуть справедливе рішення, яке буде обґрунтоване законом», – вважає учасник семінару, голова обласного відділення Асоціації правників України Олексій Савчук.

Поделиться: