У Нікополі розпочали будівництво нової сонячної електростанції – інвестиції з Канади

4 года ago Максим Забуга Комментарии к записи У Нікополі розпочали будівництво нової сонячної електростанції – інвестиції з Канади отключены

У  Нікополі розпочали будівництво нової сонячної електростанції.

Усього тут працюватиме майже 31 тисяча панелей потужністю  10 МВт на добу, які генеруватимуть сонячну енергію для електромереж України.

Під сонячну електростанцію відвели 15 га міської землі.

Вартість проекту – близько 12 млн євро. Кошти інвестує  компанія  TIU Canada Ltd.

Це – черговий проект співпраці між Дніпропетровською обласною радою та Урядом Канади, в рамках Угоди про нарощування співпраці, яка була підписна між урядами двох країн у липні 2016 року.

«Будівництво сонячної електростанції – це продовження співпраці між Дніпропетровщиною та Канадою, яка принесе користь всій Україні,  – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов. – В рамках угоди між областю та урядом Канади на Дніпропетровщині вже працює потужний зерновий елеватор. Будівництво сонячної електростанції – це  додаткові робочі місця та  кошти у міському бюджеті Нікополя, це внесок області у розвиток альтернативної енергетики  України та Дніпропетровщини”.

Проект будівництва сонячної електростанції,  ініційований ТОВ «Екотехнік-Нікополь», знаходився на супроводі КЗ «Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентство» Дніпропетровської обласної ради» (ДІА).

Зараз в області вже побудовано 2 сонячні електростанції – в м. Покров та м. Підгородне.  Планують збудувати ще  2 сонячні електростанції  у Софіївському р-ні та м.Підгородне. Також приватними компаніями ініційовані інвестиційні проекти з будівництва сонячних електростанцій в Широківському, Криворізькому, Нікопольському та Новомосковському районах.

Поделиться: