Допомога воїнам АТО, демобілізованим та патріотичне виховання – пропозиції громадськості Дніпра

3 года ago Максим Забуга Комментарии к записи Допомога воїнам АТО, демобілізованим та патріотичне виховання – пропозиції громадськості Дніпра отключены
В Дніпрі пропонують підтримати Центр для транзитних бійців АТО, склад одягу для демобілізованих бійців АТО  та національно-патріотичний табір “Дніпрянин”
На конкурсі проектних пропозицій у Дніпрі громадські організації  надали 25 пропозицій. Значна частина поданих ініціатив  стосувється допомоги та реабілітації учасникам АТО.
 Робоча група міськради, яка розглядає подані проекти, приймає до уваги актуальність пробелматики, яку планують вирішувати громадські активісти, реалістичність втілення проекту, внесок громадської організації та здатність виконати проект. Головний пріоритет – користь для громадян.
Як зазначила відомий волонтер Одарка Біла, усі подані проекти спрямовуються на експертизу до профільних управлінь та департаментів міськради Дніпра.
У шорт-лист конкурсу, зокрема, увійшли проекти зі створення Центру для транзитних бійців АТО, молодіжний центр “Кузня української інтелігенції”, склад одягу та речей для демобілізованих учасників АТО та їх родин “Підтримати легко”, та дитячий національно-патріотичний табір “Дніпрянин” від ГО “Ветерани ОЗСП “Азов” у Дніпропетровській області”.
Остаточне визначення проектів-переможців відбудеться на наступному засіданні робочої групи
Поделиться: