У Дніпрі заварюють сміттєпроводи в багатоповерхівках

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи У Дніпрі заварюють сміттєпроводи в багатоповерхівках отключены

У міськраді Дніпра розповіли, що 70 % сміттєпроводів у багатоповерхівках міста вже заварені 

Про це 5 липня повідомив начальник управління з експлуатації житлового господарства департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Віталій Слєпцов під  час прямої телефонної лінії. Також він розповів про причини таких дій.

Зараз із 6 тис. 100 будинків комунальної власності сміттєпроводами обладнано 1,1 тис. Причиною заварювання є  не лише брак двірників, а й проблеми, які можуть спричинити ці  конструкції.

«Обслуговування сміттєпроводу – це досить велике навантаження для двірника за невисоку зарплатню. Слід враховувати вірогідність отримання  ним травм при прибиранні там відходів. В останні роки спостерігається  відтік цього персоналу. Сміттєпроводи часто є причиною  виникнення пожеж у під’їздах, поширення неприємних запахів, різних комах, гризунів тощо. Крім того, вони часто засмічуються», – розповів Віталій Слєпцов.

Заварювання сміттєпроводів у багатоповерхівках розпочалося вже давно, але активно ці роботи почали навесні цього року, коли виконком міськради ухвалив рішення про їхнє  закриття. Попередньо проводиться роз’яснювальна робота з мешканцями, і  ремонтні бригади аварійних служб заварюють конструкції. Наприклад, в Самарському та Чечелівському районах залишилося по одному  незавареному сміттєпроводу.

Поделиться: