Третя за потужністю в Україні твердопаливна котельня з’явиться у лікарні Дніпра

4 года ago Зоря3 Комментарии к записи Третя за потужністю в Україні твердопаливна котельня з’явиться у лікарні Дніпра отключены

У дніпровській лікарні №9 до нового опалювального сезону  зведуть твердопаливну котельню

Вона  буде третьою за потужністю в країні, попередні дві також знаходяться у Дніпрі. Котельню у лікарні №9 будують виключно за рахунок інвестора. Вона дозволить лікарні повністю відмовитися від газу та заощаджувати близько мільйона гривень на рік. Завершити будівництво котельні планують вже восени.

Технічний директор інвесторської компанії «APS Power Technology» Сергій Кондратюк повідомив, що твердопаливні котли зібрані в Україні,  як сировина використовуються доступні соняшникові пелети.

«Поступово відходимо від старих неефективних газових котелень. За останні два роки на твердопаливне устаткування перевели вже понад три десятки котелень, насамперед, у соціальних об’єктах – дитсадках, школах та медзакладах. Це екологічно та економно», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Нова котельня на альтернативному паливі помітно заощадить бюджет, гроші можна буде використати на потреби пацієнтів», – розповіла головний лікар медзакладу Олена Фінкова. Нова котельня, крім того, опалюватиме ще три житлові будинки на тій же вулиці Воронцова, додав радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Поделиться: