Дніпряни замальовують знаки дорожнього руху

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи Дніпряни замальовують знаки дорожнього руху отключены

Жителі Дніпра порушують Кодекс України, замальовуючи дорожні знаки

Поліцією було зафіксовано кілька десятків таких правопорушень. Вони відносяться до статті 139 Кодексу України про адміністративні правопорушення (пошкодження технічних засобів регулювання дорожнього руху).

За такий вчинок особа притягується до адміністративної відповідальності. Вона має або сплатити штраф у розмірі 340 грн., або відпрацювати на громадських роботах від 30 до 40 годин. Суд вирішує яке саме покарання отримає особа. Такі випадки, зазвичай, виявляються або під час патрулювання особовим складом патрульної поліції, або за заявою громадян.

«Такі випадки траплялися на вулиці Каруни, де є дорога з одностороннім рухом. Напевно, замальовують знак «В’їзд заборонено» водії вантажних транспортних засобів. Раніше там був двосторонній рух, потім була зміна організації дорожнього руху і водії, які звикли до попередньої організації руху, виявляють своє невдоволення. Але так робити не можна. Такі зміни вводяться не для того, щоб зробити комусь погано, навпаки – це безпека дорожнього руху. Ми з цим боремось», – повідомив інспектор сектору безпеки дорожнього руху УПП Ігор Яворський.

Найчастіше замальовують знаки балончиками з фарбою. Знак має бути замінений протягом 3-5 діб. Хоча, це звичайно не залежить від патрульної поліції, більше – від відповідного фінансування. Якщо ви побачили зіпсований знак, зателефонуйте 102.

Поделиться: