Щодня на вулицях Дніпра працюють майже 30 підмітально-прибиральних машин

  27.02.2023 12:00   -
Загальне

За дорученням міського голови Бориса Філатова утримання автошляхів у належному санітарному стані є для комунальників Дніпра одним із найпріоритетніших напрямків у роботі. Сьогодні черговий по місту – заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Олексій Самілик, вирішив перевірити як наші комунальники виконують механізоване прибирання однієї з титульних вулиць. Про це розповіли на телеканалі ДніпроТВ.

З настанням сприятливих погодних умов (температура вище 0 в денний час) комунальники розпочали роботи з механізованого підмітання автошляхів. Такі роботи вкрай необхідні для того, щоб прибрати залишки протиожеледного матеріалу, пилу, випадкового сміття, а також покращує безпеку на дорогах.

Щодня на вулицях міста працюють 16 підметально-прибиральних машин та 13 одиниць міні техніки на тротуарах. В разі погіршення погоди у Дніпрі напоготові 40 чергових піскорозкидальних машин з відвалами для прибирання снігу, які згодом також будуть переобладнані на літній режим.

«Всі машини у нашому місті є універсальними, тобто в залежності від сезону на них просто змінюється обладнання», – зазначив Олексій Самілик.

Також, за його словами, вже розпочаті роботи з миття колесовідбійного брусу, щоб відмити світловідбиваючі елементи від накопиченного за зиму бруду. Це також необхідно для безпеки водіїв на дорогах, адже ці елементи дуже допомагають в умовах низької освітленості.

Поділитись: