Головне – екологія: у Дніпрі модернізують техніку для прибирання та вивезення сміття

  23.02.2023 12:00   -
Новини

За дорученням міського голови Дніпра Бориса Філатова черговий по місту, директор департаменту екологічної політики Дніпровської міськради Олег Семенко відвідав базу ТОВ «Екологія-Д» – визначеного перевізника ТПВ на території міста. Про це розповіли на телеканалі ДніпроTV.

Там він перевірив, як виконується «Комплексна програма екологічної безпеки та впровадження сталого розвитку м. Дніпра на 2021-2025 рр». директор департаменту екологічної політики Дніпровської міськради Олег Семенко відвідав базу ТОВ «Екологія-Д» – визначеного перевізника ТПВ на території міста. Там він перевірив, як виконується «Комплексна програма екологічної безпеки та впровадження сталого розвитку м. Дніпра на 2021-2025 рр».

«Екологія-д» займається збиранням та вивозом відходів по всьому місту, ліквідацією стихійних сміттєзвалищ. Для цього щоденно працює 30-35 екіпажів сміттєвозів, 20 самосвалів, 16 погрузчиків. 

Олег Семенко, директор департаменту екологічної політики ДМР: «В середньому у нас порядка 30 автівок кожного дня на лінії, сьогодні, напевно, 32. 16 погрузчиків, також 24-25 самосвалів — це несанкціоновані свалки».

7300 контейнерів наразі встановлено на території міста. На базі знаходиться ще приблизно 350 нових ємностей — на заміну тим, що піддаються вандалізму. Це значна проблема, яку складно вирішити. Компанія, за можливості, ремонтує пошкоджені контейнери. За роботою й пересуванням техніки й бригад пильно слідкують.

Всі машини «Екології-Д» оснащені gps-навігацією та підключені до єдиної системи в диспетчерській. Співробітники бачать маршрути авто в реальному часі. Також, на 6 сміттєвозах встановлені камери огляду.

Після інспекції Олег Борисович наголосив про важливість впровадження системи камер на сміттєвозах. В найближчий час буде збільшена кількість таких систем.

Олег Семенко, директор департаменту екологічної політики ДМР: «Усі авто оснащені gps-навігацією, й зараз ми отримали команду мера збільшити об’єм відеоспостереження. Сьогодні на лінії 6 машин з відеоспостереженням, але у подальшому компанія хоче встановити відеоспостереження на усіх одиницях техніки, яка щодня працює у місті». 

Поділитись: