Де найпростіше отримати кредит на карту в Україні?

  01.05.2024 10:23   -
Загальне Суспільство

Швидкі та вигідні позики онлайн на карту під мінімальний відсоток — просто заповніть форму та отримаєте кращу пропозицію. Тепер взяти позику через інтернет за кілька хвилин може будь-хто! Ufin.com.ua – це унікальний і дуже зручний сервіс по швидкому підбору мікропозик на кращих умовах. Кожен день даний сервіс вивчає кращі пропозиції кредиторів і оновлює інформацію про ставки та умови онлайн позик.

Сервіс співпрацює тільки з найнадійнішими та перевіреними МФО, що надають кредити онлайн в Україні за ліцензією НБУ, тому ви можете не хвилюватися за свою безпеку. Зручний фільтр на сайті, допоможе підібрати кредит онлайн на Ufin.com.ua навіть із зіпсованою кредитною історією і без підтвердження доходу.

Де краще взяти кредит на карту в Україні?

Кредит у банку

Отримати кредит на карту в банку може будь-який повнолітній громадянин України. Однак для цього вам будуть потрібні довідки про доходи, а також наявна та не зіпсована кредитна історія. Інакше, банк може відхилити вашу заявку. Ви можете заповнити форму онлайн на сайті обраного банку і спробувати удачу, фахівець передзвонить вам і уточнить всі деталі.

Кредит у приватних осіб

Сьогодні можна знайти безліч фінансових пропозицій від приватних осіб з різною процентною ставкою, де можна легко взяти позику без особливої перевірки, в залежності від суми. В основному це не менше 10%, що не дуже вигідно, особливо якщо мова йде про велику суму.

Позичити у знайомих

Це ще один варіант, де можна взяти швидку позику. Якщо у вас є такі знайомі або родичі, вам пощастило! Але не кожен має вільну суму, щоб дати вам позику без відмови, особливо на тривалий час. З деякими можна домовитися під невеликий відсоток.

Взяти кредит онлайн в МФО

Це, мабуть, найшвидший і найпопулярніший варіант, де 100 відсотків дадуть позику, зазвичай відповідь приходить протягом 15 хвилин. Вам не будуть потрібні довідки про доходи і хороша репутація. А відсоток схвалення заявок вище 94%.

Як швидко відбувається оформлення мікрокредиту?

Отримати мікрокредит онлайн можна вже сьогодні! За допомогою сайту Ufin.com.ua ви зможете зробити власне порівняння МФО та відправити заявку відразу в кілька компаній одразу та через 15 хвилин отримати відповідь по смс. Нові мікрокредити надаються цілодобово. Як правило, кредити видаються на короткий термін – до 1 року. Отримати гроші можна не тільки на карту, але і готівкою.

Переваги МФО

1. Швидке отримання мікропозики. Найчастіше, вже через кілька хвилин ви отримаєте відповідь від МФО, якщо заявка схвалена, вам приходять гроші на карту моментально.

2. Великий відсоток схвалення. З великою ймовірністю нові МФО дають позитивну відповідь за заявками. При цьому вимоги до позичальників не надто високі.

3. Зручне оформлення позики. Вам достатньо заповнити форму і відправити скан документа. Не потрібно їхати в офіс і стояти в чергах. Це дуже зручно для зайнятих клієнтів.

4. Цілодобова робота компаній. Вам можуть видати мікрокредит навіть о другій ранку! Досить просто відправити звернення і чекати відповіді.

Також вам допоможе хороша кредитна історія. У мікрофінансових компаній такі клієнти викликають особливу довіру. З історії видно, як часто ви брали кредити і як виплачували їх. Щоб вам швидко схвалили велику суму, краще не мати боргів і прострочень з історії. Хоча, ви завжди можете їх закрити й виправити своє становище.

Якщо популярна МФО відмовила вам у позиці рекомендуємо звернутися в нову, такі компанії найбільш лояльні до своїх нових клієнтів. Ми запевняємо, ви знайдете організацію, де реально дадуть кредит на карту. Але пам’ятайте, при неповерненні боргу, компанія нарахує Вам пеню або навіть штраф, який в будь-якому випадку вам доведеться погасити.

Отже, підіб’ємо підсумок!

З усього розмаїття варіантів, де можна отримати онлайн позику, безумовно МФО є найпопулярнішими, швидкими та зручними. А судячи з кількості нових компаній і зменшення вимог до позичальника, ця галузь тільки розвивається. Відправляйте заявку і вже через 15 хвилин отримаєте гроші на карту!

Поділитись:

Попередня стаття:

Наступна стаття: