ДЕТИ,МОЯ ДОЛЕ?

2 месяца ago Zorya Комментарии к записи ДЕТИ,МОЯ ДОЛЕ? отключены

Анатолій Г. з Новомосковськом району. Ні перший раз, ні другий не вийшло нічого. Надійшли мені чотири відгуки. Але не знаю, чи то неуважно люди читають моє послання, чи неправильно його зрозуміли. Моя найперша найголовніша умова: це -переїзд до мене і відсутність дітей. А в усіх відгуках про це і мова не йшла. Отже, не склалося.
Буду щиро вдячний за можливість поспілкуватися з тією самотньою, що цього побажає. Мені 70, я на пенсії.


Василь Т. 59 років, ріст 170, вага 60, русявий. На жаль, курю. Зі здоров’ям усе гаразд. Дітей нема. Підробляю в орендарів, інколи наймають односельці. В мене хата, літня кухня, сарай, город, невеличкий палісадник, садок, трохи господарства.


Родіон Д. з Дніпра. Простий трудівник, ніяких величезних статків не маю. У свої 57 зостався зовсім один, але нема в тім, як я розумію, моєї провини. Напевно, занадто сором’язливий. А проте дуже хочу зустріти добропорядну жінку, котра мріє, як і я, про сімейний затишок та не бажає лишатися пустоцвітом. Мій зріст 173, худорлявий, був чорнявий, тепер геть сивий.


Олег М. з Дніпра. Був жонатий, не склалося. П’ятнадцять років як розлучений. Мені 50, професія музикант. Віолончеліст, співак, композитор. Працюю за фахом, часто виступаю перед
публікою. Житлом забезпечений. На теперішній час мешкаю у квартирі з батьками. Не гуляка, не п’ю, не курю. Буду вдячний самотній жінці за відгук. Добре, якщо має стосунок до музики, взагалі до творчості.


Сергій С. з Дніпра. Мені 32, високий, чорнявий. Одружений не був, домашній, вже хочу мати сім’ю. Мешкаю у двокімнатці з матір’ю. Тихий, спокійний, у комунальному підприємстві працюю майстром з ремонту транспорту.


Олеся М. з Дніпра. Дорога Оленко! Прошу надрукувати конкретно моє коротеньке послання. Вдова, 69 років, ріст 168, вага 72. Працюю, симпатична, надійна, без шкідливих звичок. Мешкаю з доньчиною родиною, є в нас і дача. Відгукові вдівця приблизно мого віку, без дітей (або діти живуть за кордоном чи десь по інших областях), мешканця Дніпра або передмістя, – буду дуже рада. Для спілкування, для серйозних стосунків, а, може, в подальшому і для створення сім’ї.
Щоб берегти одне одного. Спокійно дожити удвох до останніх земних днів. Вірю у справжнє почуття навіть у поважному віці. Як є вайбер – прекрасно.


Олександра М. Мені 53, сьомий рік як овдовіла. Троє дітей, вже всі дорослі, самостійні. А я сама і сама. Працюю. Маю приватний будинок у гарному селищі.


Ірина К. Мені 42, без шкідливих звичок, добра, симпатична, працюю. Шукаю порядного, спокійного, працюючого, бажано з почуттям гумору. Він надійний, добрий, роботящий.


Анна В. з Дніпра. 33 роки, одружена не була, дітей нема, скінчила металургійну академію, працюю ме-неджеркою на приватному підприємстві, 15-20 хвилин їзди від дому. А дім мій у Че-челівському районі, приватний, успадкований татом від дідуся і бабусі. Батьки вже на пенсії, але ще підробляють: тато охоронцем, мама прибиральницею. Ще не згасла в душі надія зустріти доброго, люблячого ровесника, створити свою сім’ю. Останній час, як настає відпустка, то я нікуди не їжджу, лишаюся дома, в колі родини. Маю чимало подруг, але вони всі вже одружені, з дітьми, в них свої родинні клопоти. І ось мені тепер нема з ким навіть піти чи поїхати кудись. По натурі я, вважаю, добра, чуйна людина. Дбаю про домашній затишок. На мене кажуть «домашня дівчинка». Читаю багато, пробую віднедавна малювати картини. Темно-русява, карі очі, височенька, повненька.

Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
НАПИСАНЕ НАДІШЛІТЬ НА АДРЕСУ: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», Січеславська набережна, 33, Дніпро, 49000. І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і прошу ДО РЕДАКЦЙ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Щиро ваша О. Д.

Поделиться: