ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

  26.05.2021 11:55   -
Знайомства

Богдан В. з Дніпра. Вдівець, давно одинак, а тепер вже й не працюю. В дочки і сина свої сім’ї, маю четверо онуків. А проте жити самому важко дуже, хочеться з кимось доживати віку, піклуватися одне за другим, бути комусь потрібним. Ще я автолюбитель, мешкаю у двокімнатці на Перемозі. Сподіватимусь на відгук ровесниці чи з невеликою різницею у віці. Мені у березні виповнилося 77, ріст 172, вага 80.


Олександр К. з Дніпра. 70 років, на пенсії, але ще підробляю постійно. Освіта вища технічна, попередні роки працював на шахтах і в кар’єрах. Автолюбитель, не п’ю, не курю. Спокійний, врівноважений, багато читаю. Ріст 180, спортивної статури, почуваюся і виглядаю молодшим. Згоден переїхати з багатоповерхівки до приватного сектора, бажано у місті або недалеко від міста.

Віталій М. з Дніпра. Пишу перший раз, хоча переглядаю кожний випуск вашої рубрики. Отже, розповім про себе. Мені 51, розлучений вже шість років. Дочці вісімнадцять, кінчає дванадцятий клас вечірньої школи. Їде працювати до Польщі. Я на третій групі інвалідності. Скінчив школу, училище. Мешкаю з матір’ю у двокімнатній квартирі, працюю техніком: на трьох ділянках порядкую, пильную за вирубкою дерев, косінням трави, стрижкою чагарників і вивозом відходів з ділянок. Раніше з батьком працював на заводі слюсарем першого розряду. У
2005 завод закрили. Батька не стало 2012. Мати працювала бібліотекаркою у виші. Шановна Олено! Допоможіть мені знайти половинку, дорогу жінку. Просту, нехай вона працює чи нянькою, чи санітаркою, чи на кухні, чи взагалі не має роботи, – аби лиш могла переїхати до мене. Я вихований, чуйний. Мама моя добра, хороша, моя донечка бабусю Галю дуже любить.


Любов О. з Дніпра. Що б я могла написати про себе, оглядаючись назад? П’ять років як овдовіла. Мені 74, ріст 156, вага 70, на вид молодша. Живу з синовою родиною, в нас приватний сектор, але в них своя сім’я, а мені б хотілося своєї. Люблю землю, сад. Ось на підвіконні виростила розсаду. Все добре, не залежу від дітей, пенсія достойна. Працювати доводилося іноді й цілодобово. Але тепер, як усе є, нема поруч для душі і серця близької людини. Якби обізвався до мене чоловік, з яким ми поділили б свою одинокість!.. Було б чудово! Самій надоїло. Дуже сподіваюсь.


Олена Л. з Дніпра. Пишу Вам не вперше. Дуже одиноко, не вистачає мені любові і тепла чоловічого. Батько і мати повмирали. У квартирі я з братом, тепер він, правда, поїхав на заробітки на три місяці. Я проста жінка. Моя улюблена справа – торгівля. Хотілося б працювати у цій сфері зі своїм майбутнім чоловіком. Відкриємо приміщення-крамницю з одягом, подолаємо усі труднощі. У свої 45 виглядаю молодо, білява, доброзичлива, тільки самотня. Мій ріст 176, вага 62. Хотілося б, аби мій обранець був молодший за мене, років 36-38, височенький, 180185, не худорлявий. Бажано, щоб був дніпрянин, мешкав у квартирі, мав легкову автівку, любив домашніх тварин. Дітей в мене нема, бо не склалося раніше так, як хотілося. Дуже я чекатиму на тебе, мій майбутній друже! Як зійдемося характерами, ти не пошкодуєш, що знайшов мене. Чекаю від тебе листа. Я вмію мінятися і підлаштовуватися, як треба буде. Аби лиш ти був хороший. Правда, я трошки вспильчива, мій знак – Телець. Хочеться успішної роботи удвох і сповнення моїх надій.


Інна П. з Дніпра. Народилася тут, у Дніпрі, 37 років тому. Працюю бухгалтером, активна, позитивна, весела, з почуттям гумору. Люблю відпочинок на природі, море, ліс, ріку. Ще захоплююся фотографією, читанням. Вмію смачно куховарити. Більше – в ході спілкування. Дуже хочу зустріти свою людину, щоб було взаєморозуміння, тепло, турбота.


Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
НАПИСАНЕ НАДІШЛІТЬ НА АДРЕСУ: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», Січеславська набережна, 33, Дніпро, 49000.
І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і прошу ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Щиро ваша О. Д.

Поділитись:

Наступна стаття: