ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

  19.05.2021 10:00   -
Знайомства

Григорій М. з Юр’ївського району. Моє село за 30 км від Павлограда. Край треба, шановна ведуча, віднайти жінку подібної долі. Чим бистріше, тим краще, час летить невпинно, і ми не молодіємо ну ніяк. Мені вже майже 82, здоров’я не дуже, чого там задаватися. Така ж одинокість, як у моїх ровесників і ровесниць, і так само хочеться пригорнутися до чийогось серця…

Анатолій Г. з Новомосковськом району. Буду щиро вдячний за можливість поспілкуватися з тією самотньою, що цього побажає. Мені 71-й рік, я на пенсії. Моя найперша найголовніша умова: це – переїзд жінки до мене і відсутність дітей.


Сергій А. з Павлоградського району. 65-й рік, ріст 174, вага 80. Вдівець, пенсіонер. Дітей нема. Мрію зустріти ту єдину, вірну, з котрою б розуміли одне одного. Вдачі я спокійної, доброї, чуйної. Хотілося б більше про себе розповісти тій, що відгукнеться на моє послання.


Сергій О. Моє село поблизу міста. Працюю зварником. Мені 36, і я дуже хочу, щоб на цей мій коротенький лист, без подробиць (прибережу їх для тієї єдиної, що стане мені близькою) відгукнулася порядна, добра дівчина.


Лариса М. з Кривого Рогу. Діти одружені. Я у трикімнатній сталінці з доньчиною сім’єю, живемо дружно. Та, попри те, почуваюся одинокою. Хотілося б дожити віку в парі. Мені 73, ріст 165, вага 68, вдова.


Ліна Ч. з Криничанського району. Пишу на роботі, вибачте, шановна Оленко, що на такому маленькому клаптику паперу, нічого більшого не знайшла. Їжджу до Дніпра, працюю вночі. 62 роки, середнього росту і сама взагалі середня. Мені потрібен помічник, не робітник, а помічник. Ясна річ, без шкідливих звичок. Куріння – будь ласка. Бажано, аби в чоловіка руки були на місці, щоб умів щось полагодити, розумівся на ремонті. В мене пічне опалення, буду піч переробляти. Їсти варю тимчасово електрикою. За усім не встигаю. На подвір’ї три кози і четверо козенят.


Людмила Ш. з Новомосков-ського району. Працюю приватним підприємцем, крамниця промислово-продовольча. Вдова, мені 57, ріст 153, вага 70, світловолоса, очі блакитні, нема шкідливих звичок, є почуття гумору, спокійна, несварлива. З дочкою і двома внуками в нас приватний дім.


Світлана П. з Магдалинів-ського району. Здрастуйте, Олено Десятерик. Я б хотіла, щоб і мені знайшовся чоловік, ясна річ, непитущий. Щоб не кривдив, а просто зміг підтримати. Я небагата, не п’ю, не курю. Не можу відразу погодитися на переїзд. Гадаю, треба щонайменше з місяць полистуватися, побесідувати. Мені 55, рідних, родичів нема.


Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
НАПИСАНЕ НАДІШЛІТЬ НА АДРЕСУ: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», Січеславська набережна, 33, Дніпро, 49000.
І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і прошу ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Щиро ваша О. Д.

Поділитись: