ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

  15.09.2021 09:00   -
Знайомства

Володимир Я. Дорога Олено. Так і не обізвалася та жіночка, що я їй послав був відгук. Напевно, їй село не підходить. Так само промовчали ще дві… Вдівець, пенсія пристойна, дім, що я звів, двоповерховий. Діти мої – два сини, онук, онука – добре влаштовані, самостійні. Я спокійний, мирний, вільний, без шкідливих звичок, без, ясна річ, матеріально-житлових проблем. І тепер готовий на переїзд. Мені 73-й, ріст і вага середні.


Віктор В. 70 років, на вигляд молодший, ріст 174, вага 80, освіта середня спеціальна, військовий пенсіонер. Два роки як овдовів. Мешканець міста-райцентру, мій приватний дім з усіма зручностями. Радий буду відгукові самотньої жінки, яка бажає перемін на краще.


Валерій Д. 60 років, ріст 160, вага 64. Вдівець, дітей немає. Своя хата, газ. Господарюю на своєму обійсті. Не курю, не п’ю. Самотній жінці, яка захоче поспілкуватися та напише свій відгук, все про себе розповім. І проситиму на переїзд.


Василь К. Синові 33 роки, живе окремо. Мешкаю недалеко од міста в гарному селі, а працюю у Дніпрі. Труджуся і дома, і на роботі залюбки. Сваритися – не моє. Лаятися – геть зовсім не можу і не терплю. Домашній затишок, музика, а як є можливість, то мандрівка – оце те, що мені миле. Зовнішність нормальна, ріст 174, вага 76, 57 років, ні вусів, ні бороди, ні лисини.


Дмитро К. з Дніпра. Мені 49, високий, худорлявий. Був одружений, не склалося, як гадалося. Життя навчило бути обачнішим, не таким довірливим. Дітей нема. Працював за фахом (маю дипломи інженера, юриста), але тепер працюю робітником на заводі. Опанував і це. До алкоголю і тютюну цілком байдужий. Цікавлюся мистецтвом, історією, беру участь у деяких громадських заходах, ходжу до церкви. У квартирі мене радо стрічає з роботи старий вірний песик.


Валентина В. з Дніпра. Майже два роки тому поховала чоловіка. 58 років, працюю, маю власний будинок у селищі. Своє коротеньке повідомлення надсилаю з надією, що прочитає той, чийого листа я чекаю. Як ми, можливо, стрінемось, то й обговоримо, що захочемо.


Наталка Я. з Дніпра. Мама передплачує «Зорю», а я як заходжу до неї, то читаю. І ось посилаю свій допис. Мені 56, ріст 168, вага нормальна, освіта вища економічна, працюю за фахом. Давно одна, розлучена. Робота забирає багато часу, а бажання стріти свою людину,
хорошу, добру, кохати і бути коханою не минає. Симпатична, порядна, вмію все по господарству. З радістю сприйму відгук одинака, який зацікавиться мною і напише мені. Квартира моя на правому березі, подробиці з’ясуємо.


Галина П. з Дніпра. Мені майже 49. Трошки розповім про себе. Три роки як овдовіла. Мешкаю з дітьми: синові 25, працює, доньці 19-й, студентка. Працюю вихователькою в дитячому садку (в цьому році присвоїли звання вихователя-методиста). Інтереси мої різноманітні: кулінарія, рукоділля, взагалі все цікаве, що бачу в інтер-неті чи в журналах, пробую відтворити, доповнюючи своїми ідеями.
Про таких, як я, кажуть: домосідка. Не реагую на неприязнь. От тільки не можу терпіти брехні. І відверто кажу: схильна до повноти. Колеги і всі, хто мене знає, кажуть, що в мене багато енергії, розуму, мудрості. Шкідливих звичок нема.


Тетяна Є. з Дніпра. Мені трохи за 30, працюю в банку, доброзичлива, спокійна. Одружена не була. Дітей нема. Нема і шкідливих звичок. Невелика на зріст, середньої статури. Прошу надіслати про себе лист, щоб я знала трохи про чоловіка, який згоден поспілкуватися (неохоче беру слухавку з невідомого номера).


Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
НАПИСАНЕ НАДІШЛІТЬ НА АДРЕСУ: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», Січеславська набережна, 33, Дніпро, 49000.
І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і прошу ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Щиро ваша О. Д.

Поділитись:

Наступна стаття: