ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

  05.05.2021 10:33   -
Знайомства

Віктор М. Давно розлучений, двоє дітей, одружені. Син на Донеччині, дочка у Кривому Розі. Працюю машиністом екскаватора, мешкаю у двокімнатці на другому поверсі. 55 років, ріст 165-166, спортивної статури, добрий, \ веселий, дбайливий, з почут- \ тям гумору. Спиртні напої не вживаю зовсім, курю.


Юрій Т. з Покровського району. По закінченні технікуму працював у торгівлі. Нині працюю охоронцем. Дозвілля віддаю фізкультурі, спортивним іграм. Тривалий час грав за місцеву футбольну команду ветеранів. Мешкаю у своїй хаті, обробляю город.
Розлучений давно, син і дочка живуть окремо, своїм життям, дорослі, син одружений. Що ще написати? Одному завжди важко, в кожного своя доля, але ж буває таке в житті, що людина знаходить собі пару і в немолодім віці, та й живуть, як і треба жити, любити на цьому світі. Бажаю тій, що читає ці мої слова, ніколи не падати духом. Мені 54, ріст 182, вага 87.


Геннадій В. з Нікопольського району. Скоро чотири роки як моя дружина вмерла. У січні мені виповнився 51 рік. Колись давненько вже, з рік тому, відіслав був Вам, шановна ведуча, відгук на одну жіночу публікацію. Писати листи не мастак, та й не знаю, чи є сенс, бо на що надіятися, як я ніякої відповіді не дочекався?


Олександр О. з Дніпра. Освіта вища, інтереси різнопланові, ніяких шкідливих звичок. Житлом забезпечений. 39-й рік, ріст і вага нормаль-
ні. Стосунків для розваги або комерції ніколи не шукав. Ні дітей, ні шлюбного минулого. Усе ж хотілося б зустріти просто хорошу, доброзичливу жінку, самотню, з якою були б розуміння і спільні погляди та зацікавлення. По натурі я досить товариський, однак не тусовочний. Може, знайдеться з такою ж самотньою те, що нас поєднає?


Михайло С. з Дніпра. Коли особисте життя не склалося, почав курити, однак сподіваюсь кинути. До спиртного байдужий. Гадаю, що я спокійної вдачі, добрий, чуйний, дбайливий, з почуттям гумору. Маю намір зустріти жінку моєї мрії – душевну, вірну, порядну, надійну. Мені 41, розлучений, працюю.


Ігор К. 32 роки, одружений не був, освіта вища технічна, працюю, шкідливих звичок нема. Вільний час віддаю спортові. Ріст 175, вага 72. Свій дім, город, з господарством допомагає мама. Мрію про дружину і дітей. Буду шанувати. Дуже хочу знайти порядну дівчину, з якою і в вогонь і в воду. Щоб при спільності поглядів та взаємній симпатії поєднати наші долі.


Галина Б. з Дніпра. Коріння моє українське, і прізвище так само. Невпевнено розмовляю, але пишу українською, як бачите, вільно. Врівноважена, без шкідливих звичок, можу поратися на господарстві, не зануда, з почуттям гумору і справедливості, люблю ріку, природу, читати цікаві книги. Мій чоловік був стрункий, блакитноокий, чуб хвилястий пшеничного кольору. Натури доброї, розсудливий. 1969-1971 був у Єгипті, під Каїром, там війна йшла маловідома. Вмер від ішемії серця. Троє дітей. Синові 48, більше подібний до мене. Дві дочки. В кожного свій характер. Син мешкає зі мною, був жонатий, розлучився, дітей нема. Усі ми різні. З хорошими людьми треба знаходити спільну мову. Хотіла б поспілкуватися з таким чоловіком, який цінує працю на землі, близький до природи. Я виросла в селі, в бабусі та дідуся було велике господарство. Після технікуму працювала на підприємстві аж до пенсії. Тепер трошки підробляю, але вже не така ділова і бистра. Та й більше собі треба приділяти уваги. Мені 70, ріст 164, середньої статури.


Ірина К. з Вільногірська. Мені 66, але на вигляд, кажуть люди, молодша. З чоловіком прожили тридцять літ, та вже шість років я вдова. Як був живий, усе робили разом. Виростили трьох дітей, усі живуть окремо. Пенсія невелика, та все одно чим можу їм помагаю. Тільки самотність допікає, одна ніяк не звикну. Хочу зустріти свою половинку, щоб дожити віку разом. По натурі добра, чуйна, без лихих звичок, сповідую здоровий спосіб життя.


Інна М. Усе життя мешкала в місті, у квартирі, працювала в школі, викладала математику. Та довелося звільнитися: з 2010 року доглядала паралізованого тата і недужу маму. У 2019 поховала обох. Півтора року як оселилася в хаті, що тато сам збудував, за 18 км від міста, квартиру здаю молодій парі, на ці кошти, власне, й живу, бо до пенсії ще три роки. Мені 57. Дім просторий, опалюється і газом і дровами, є в хаті вода, каналізація, на обійсті лиш кури, індики, дві собаки та кішка. Розлучена давно, з моменту хвороби батьків, бо мої проблеми стали тільки моїми проблемами. Дітей нема. Та й родичів майже нема. Я зовсім одна.


Ольга Я. з Нікополя. Мені 44, ріст 164. Батько і мати померли. Дітей нема. Є знання ПК, скінчила три курси Українсько-фінського інституту. Довгий період доводилося працювати не за фахом. Шукаю чоловіка, якому буду потрібна.
Ірина С. з Дніпра. Не втрачаю надію зустріти роботящого, доброго чоловіка для створення сім’ї. Розлуче-
на, працюю. Родину вважаю головною цінністю. Синові 18, спокійний, добре вчиться, спортсмен. Я 1981 року народження. Чекатиму відгуку від того, хто так само шанує сімейні цінності.


Анна В. з Дніпра. 33 роки, одружена не була, дітей нема, скінчила металургійну академію, працюю менеджеркою на приватному підприємстві. Батьки вже на пенсії, але ще підробляють: тато охоронцем, мама прибиральницею. По натурі я, вважаю, добра, чуйна людина. Дбаю про домашній затишок. На мене кажуть «домашня дівчинка». Читаю багато, пробую віднедавна малювати картини. Темно-русява, карі очі, височенька, повненька. Ще не згасла в душі надія зустріти доброго, люблячого ровесника, створити свою сім’ю. Останній час, як настає відпустка, то я нікуди не їжджу, лишаюся дома, в колі родини. Маю чимало подруг, але вони всі вже одружені, з дітьми, в них свої родинні клопоти. І ось мені тепер нема з ким навіть піти чи поїхати кудись.

Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
НАПИСАНЕ НАДІШЛІТЬ НА АДРЕСУ: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», Січеславська набережна, 33, Дніпро, 49000.
І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і прошу ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Щиро ваша О. Д.

Поділитись: