ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

  08.09.2021 14:16   -
Знайомства

Владислав Н. з Кам’янського. Мені 70, і пишу я не тому, що нема чого робити. Хочу знайти людину подібної долі, таку ж самотину, з якою можна буде побачитися, а вже далі знатимемо, чи щось є в нас спільне. Ріст мій 175, вага 90, шкідливих звичок нема.


Микола О. з Приорілля. Я все ще сподіваюся, що у Вашій рубриці мене помітить та самотня, котрої чекаю. Розлучений 20 років. Діти одружені, ніхто ні від кого не залежить. Мимоволі довелося купувати хату з присадибою. Думав, проживу сам, та не виходить. Як не є, а 0,25 га треба обробити. Спочатку, як був молодший, помагав ще й людям, сусідам, а тепер хоч би своєму лад дати. Та все ж я не здаюся. Раніше і худобу тримав, і кролів, а тепер на моєму обійсті самі лиш кури, собачки і кішка. Садок, квітничок, виноград, є пай 3,65. Оце саме роблю в хаті ремонт, білую, з фарбуванням затримуюсь, тому що, боюсь, не висохне. Чи знайдеться моя половинка – надійна, щоб одне одного підтримати і в біді, і в радості? Щоб разом випити по горнятку чаю чи кави, тому що алкоголю не вживаю. Мені 68 з половиною, ріст 165, вага 64-65.


Михайло К. з Дніпра. Освіта вища технічна. Все життя робив на підприємствах, і зараз щодня – на заводі. Довго жив у приватному секторі. Люблю село. Їжджу до сватів у район на своїй автівці. Почуваюся непогано, виглядаю добре, не п’ю, не курю, спокійний, врівноважений, з почутям гумору, доброзичливий, нежадібний. У вільний час читаю, купую харчі і сам готую різні страви, але одному це не дуже подобається. Мені 66, ріст 179, вага 70. Згоден на переїзд, бажано не надто далеко від Дніпра.


Анатолій В. з Дніпра. 42 роки, добрий, працюю на фірмі технологом-закрійником. Дітей нема, ще хочу мати своїх, ще не втратив на це надію, тому шукаю порядну, спокійну, чуйну майбутню дружину. Шкідливих звичок не маю. Почуття гумору є, роботящий. Власний дім, сад-город, птиця. Помагають батько і мати.


Тетяна М. з Дніпра. І я вдова вже багато літ, і мені хочеться мати поруч людину, котрій можна довіряти. Чоловіка, котрого хочеться шанувати. Він може стати помічником, опорою в житті. З ним можна ділитися душевним теплом і увагою, жити спокійно і цікаво. Мені 68, вже не працюю. Є дочка, онукові 16. Тобто я вже незалежна, вільна жінка. Я не бука, вмію й повеселитися і можу бути серйозна. Багато що вмію, багато що мені цікаве, люблю переміни. Вдачі спокійної. Негоже себе хвалити, але справді людина я хороша. Люблю чесність, щирість. Не сприймаю, коли брешуть, і сама не брешу. Як з людиною стрітися й поговорити, то відразу все стане ясно обом.


Ольга М. Добрий день, пані Олено! Стомилася жити самотою. Вдова чотири роки. Власний дім з усіма зручностями у райцентрі. Дочка одружена у Дніпрі. Хочу знайти надійного, порядного чоловіка, котрий, як і я, не бажає лишатися одинаком, йому бракує сімейного затишку. Біля моєї хати трохи городу, сад, малина, полуниці, виноградник; кохаюся у трояндах: маю п’ятдесят кущів. Добра, чуйна, сусіди кажуть, роботяща. Мені 59, ріст 160, вага 60. На переїзд, мабуть, не наважуся: тут моя рідня, а вона в мене велика, чотири сестри і брат, племінники, друзі, одне слово, я тут виростала.


Вікторія П. з Дніпра. 54 роки, зріст 165, вага 85, вдова п’ятий рік. Дітей нема, доглядаю стареньку матусю, 84 роки, квартира наша на лівому березі. Хочу зустріти чоловіка, з яким жити одне для одного! Буду вдячна, пані Олено, як посприяєте!


Людмила В. з Дніпра. З мамою-пенсіонеркою мешкаємо на правому березі, у квартирі в районі Робочої. Що розказувати в такому листі? Пишу вперше. Мені 46, ріст 180, вага 93, дітей нема. Хотіла б знайти собі пару, свого судженого. Не знаю, що ще написати.


Тетяна Є. з Дніпра. Мені трохи за 30, працюю в банку, доброзичлива, спокійна. Одружена не була. Дітей нема. Нема і шкідливих звичок. Невелика на зріст, середньої статури. Прошу надіслати про себе лист, щоб я знала трохи про чоловіка, який згоден поспілкуватися (неохоче беру слухавку з невідомого номера).

Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
НАПИСАНЕ НАДІШЛІТЬ НА АДРЕСУ: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», Січеславська набережна, 33, Дніпро, 49000.
І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і прошу ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Щиро ваша О. Д.

Поділитись:

Наступна стаття: