ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

  25.08.2021 13:23   -
Знайомства

Олександр Ч. з Дніпра. Восьмий рік як овдовів. Настали переміни, світ змінився. Вже ніщо так не надихає і не вражає, як раніше. Кудись пощезло бажання й цікавість до чогось нового… А без прагнення, без руху нічого не може бути. Тому мушу поміняти фокус і подивитися на все інакше. Мало-помалу з’явилося бажання зустріти – а мені вже 69 – ту єдину, котра може цінувати довір’я і увагу, бути коханою і кохати. Якщо не дивитися на всі обставини теперішнього часу і що діється у світі, а довіритися Всевишньому, котрий каже: «Прийдіть до мене всі обтяже-ні, і я утішу вас», то дуже хотів би реалізувати це своє бажання, зміцнене на Божих одкровеннях. Ще трохи про себе. Працюю в охороні. Дітей нема. Чоловік я сучасний, багато чому навчився, багато що освоїв. Свій дім переобладную, ремонтую. Коротше, даю собі раду сам. Сподіваюся, що самотня жінка, читаючи мій текст, повірить у щирість висловленого.


Василь Д. з Покровського району. Після довгих вагань таки зібрався написати. Кожний випуск рубрики перечитую з уважністю, та все відкладав свій допис. Бо і в мене не склалося подружнє життя і вже кілька років я сам. Читаю і роздумую над надрукованими листами жінок, яких спіткало горе. Або зараз вона у скрутному становищі. Я так само з роками відчуваю все більшу самотність і хотів би, Оленко, щось змінити. Чи допоможете мені? Скоро виповниться 61 рік, шкідливих звичок не маю.


Віктор П. з Дніпра. Мені 60, працюючий пенсіонер. Минає другий рік як похоронив свою дружину. Лишився сам-один у квартирі на Фрунзенському масиві. Радо сприйму відгук самотньої дніпрянки, з якою, може, стрінемося та й поспілкуємося.


Василь К. Синові 33 роки, живе окремо. Мешкаю недалеко од міста в гарному селі, а працюю у Дніпрі. Що я люблю і що не люблю. Труджуся і дома, і на роботі залюбки. Сваритися – не моє. Лаятися – геть зовсім не можу і не терплю. Домашній затишок, музика, а як є можливість, то мандрівка – оце моє, те, що мені до снаги, що мені миле. Зовнішність нормальна, стрункий, ріст 174, вага 76, 57 років, ні вусів, ні бороди, ні лисини нема. Ще додам: несудимий, спиртним не захоплююся.


Олександр Г. Мені 37, середньої статури, невисокий. Маю інвалідність другої групи. Самостійний, спокійний, некурящий, не п’ю. Люблю читати, дивлюся спортивні програми. Мій фах -майстер з ремонту взуття. Сподіваюся на переміну в моїй долі, як відгукнеться жінка мого чи трохи старшого віку, можливо так само з інвалідністю. Добре, як має дитину. Буду дбайливим і лагідним чоловіком. Літа минають, а хочеться мати сім’ю, хочеться любові і тепла.


Євгенія Р. з Дніпра. Мені 63, ріст 159, вага 69. Незалежна, інтересна, пенсіонерка, ще працюю. Колись давно була послала відгук одному дописувачеві, та відповіді не дочекалася. Надумала ризикнути аж тепер. Десять років як овдовіла. Прожила у шлюбі щасливі літа, але судьба розпорядилася не так, як гадалося. Рада буду поспілкуватися з одинаком, котрий зазнав тяжких випробувань самотньою буденністю, а проте він доброзичливий, відкритий. Не залежить від дітей та онуків. Я мешкаю у квартирі одна на Перемозі. Сподіваюсь на відгук. І, може, ми будемо щасливі, дбаючи одне про одного?


Ірина Ю. з Дніпра. Мені 55, працюю медсестрою, дуже люблю свою роботу. Одна у квартирі, обидві доньки проживають окремо. Пишу цей коротенький лист з надією, що, прочитавши його, самотній, як я, захоче зі мною поспілкуватися та й напише мені.


Лідія Г. У чоловікові ціную здоровий спосіб життя, чесність, вірність. Мені 54, ріст 164, середньої статури. Є трошки землі, що дає можливість мати зерно, насіння, усе з власного городу. На просторому обійсті худоба, птиця. Люблю торгівлю, по змозі набуте своєю працею продаю. Воджу автівку, правда, «копієчка» моя старенька, але сильно мене виручає. Хотілося б, аби мій обранець був різнобічно розвинений.


Ірина К. 42 роки, без шкідливих звичок, добра, симпатична, працюю. Шукаю порядного, спокійного, працюючого, бажано з почуттям гумору. Він надійний, роботящий.


Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
НАПИСАНЕ НАДІШЛІТЬ НА АДРЕСУ: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», Січеславська набережна, 33, Дніпро, 49000.
І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і прошу ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Щиро ваша О. Д.

Поділитись: