ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

3 недели ago Zorya Комментарии к записи ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ? отключены

Віктор В. Незабаром виповниться 70, на вигляд молодший, ріст 174, вага 80, освіта середня спеціальна, військовий пенсіонер. Другий рік як овдовів. Мешканець мі-ста-райцентру, мій приватний дім з усіма зручностями. Радий буду відгукові самотньої жінки, яка бажає перемін на краще.


Микола О. з Петриківського району. Діти одружені. Розлучився з жінкою двадцять років тому. Мимоволі довелося купувати хату. Пораюся на присадибі та з усім, що маю, сам, допомагати нікому, а на старість стає, признаюся, все важче. Спочатку ще й людям помагав, а тепер обробляю лиш для себе.
Отже, мені хотілося б зустрітися і дійти згоди з майбутньою половинкою. Дуже чекатиму відгуку. Мені 68, ріст 165, вага десь 65.


Віктор Є. з Дніпра. Торік у грудні минуло 59. Я вже кілька років на пенсії, і ось чому. Живу разом з дорослим сином, він фізично здоровий, але не розмовляє. В нас трикімнатна квартира на лівому березі. Грошей на життя вистачає. Розлучений. Батьки давно померли. Не курю, не п’ю. Цікавлюся психологією, езотери-кою. Дбаю про духовний розвиток, люблю тварин, не вживаю м’яса.
Ріст мій 178, вага 87. Чекатиму відгуку, все ще не втрачаю надії.


Олександр О. з Дніпра. Освіта вища, інтереси різнопланові, ніяких шкідливих звичок. Житлом забезпечений. 39-й рік, ріст і вага нормальні. Стосунків для розваги або комерції ніколи не шукав. Ні дітей, ні шлюбного минулого. Усе ж хотілося б зустріти просто хорошу, доброзичливу жінку, самотню, з якою були б розуміння і спільні погляди та зацікавлення. По натурі я досить товариський, однак не тусовоч-ний. Може, знайдеться з такою ж самотньою те, що нас поєднає?


Андрій Д. з Дніпра. Комунікабельний, позитивний, не курю. Освіта економічна, мої зацікавлення: мандрівки, англійська, спорт, кіно, музика.
Моя мрія – зустріти ту єдину, вірну, яка б розуміла і підтримувала у скрутну хвилину, як така настане. Нам удвох буде добре, і ми побудуємо щасливу родину. Мені 33, ріст і вага середні.


Тетяна Г. з Новомосков-ського району. Мені 67, народилася у Дніпрі. Освіта середня технічна, працювала на заводі. Довгий час жила за кордоном, та довелось через деякі обставини вернутися на батьківщину.
Я самотня, хоча є син і дочка, троє внуків. Живуть окремо, в них своє життя. Давно розлучена, колишній чоловік лишився в іншій країні. Своя хатина, село гарне. Хотіла б з хорошою людиною дожити віку. Я товариська, непогана господиня, але самота бере своє. Буду вдячна за відгук чоловікові, котрий хоче тепла і затишку.


Олена К. з Покрова. Мешкаю в сільській хаті, успадкованій від батьків, усе дбаю в хату. Для життя все є, а от з кимось погомоніти – нема. Доки були живі батько й мати, було веселіше.
У 29 років зосталася з дворічною донечкою. У місті (тоді ще називалося Орджонікідзе) була квартира, я працювала, дитину гляділи дідусь і бабуся. Була молода, жила для своїх рідних.
Та ось у 50 років не стало в мене роботи… У 55 дочекалася пенсії. За цими негараздами не було часу думати за себе.
Єдиній дочці 38, онукові 13, та в них своє життя. Їм віддала квартиру, а сама тепер тут, у приміському селі, хоч воно числиться містом.
Прикро, що на старість почуваюся нікому не потрібною. Онук, правда, дзвонить…
В селі мені добре, лиш дуже самотньо. Скоро весна, все подвір’я зацвіте.
Часто згадую батька, матір, як ходила помагати і в себе все робила. Мені 62, ріст 170, вага 75, на вид нестара, доглядаю за собою.


Наталка О. У долі моїй нічого не змінилося. Я така ж самотня. І вже майже змирилася, але самій і важко, і страшно.
Одружена не була, дітей немає. Мені 47, ріст 155, неповна. Працюю. Мешкаю з мамою в райцентрі. Моя хата неподалік від мальовничого місця, де можна рибалити.

Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
НАПИСАНЕ НАДІШЛІТЬ НА АДРЕСУ: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», Січеславська набережна, 33, Дніпро, 49000. І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і прошу ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Щиро ваша О. Д.

Поделиться: