ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

2 месяца ago Zorya Комментарии к записи ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ? отключены

Михайло Ч. з Дніпра. Побоююся написати щось зайве і нашкодити самому собі. Тому коротко: 77 років, удівець, не п’ю, не курю. Дружини нема вже вісім років (інсульт). Самому зле. Як самотня приблизно мого віку наважиться дати про себе знати, то прошу вказати час і місце побачення. Щоб я знав, коли і куди приїхати.


Федір Г. з Приорілля. Ніколи не курив і не пия-чив.У селі маю чималеньке подвір’я, аж шість будівель. Хата з газом і водою, у хаті ванна, туалет, усі вигоди. Ціле своє життя будувався, перелаштовував, добудовував, старався, аби на старість нам було комфортно. Комфорт зостався, а сім’ї не зосталося. Був єдиний син, і той помер. І торік відійшла у засвіти дружина. На початку березня минає рік. Дві внучки, наразі школярки, мешкають з мамою у райцентрі. От і мені хотілося б мати коло себе надійну, порядну людину-дружину, бо самому геть кепсько. Подробиці прибережу для розмови з тією самотньою, що відгукнеться. Ріст мій 168, вага 72, 70 років.


Віктор В. Мені 69, на вигляд молодший, ріст 174, вага 80, освіта середня спеціальна, військовий пенсіонер. Другий рік як овдовів. Мешканець міста-райцен-тру, мій приватний дім з усіма зручностями. Радий буду відгукові самотньої жінки, яка бажає перемін на краще.


Олександр В. з Дніпровського району. У травні виповнилося 40, ріст 172, вага 100, чорнявий. Активний, веселий, спокійний. Подружнє життя не склалося, розлучений. Свій будинок у гарному сучасному селі за сім км від міста, працюю у Дніпрі. Без шкідливих звичок, не притягувався, несудимий.


Тетяна М. з Дніпра. Народилася 1953, вища освіта (хоча у стосунках це не завжди має вирішальне значення), вдова. От читаю, що хтось любить гуляти зі своїми онуками, і думаю, як охоче поспілкувалася б і я, гуляючи з ними у парку. Мені б хотілося брати участь у такій прогулянці, разом проводити час на свіжому повітрі, а то через COVID сиджу дома. Можна б піти до музею. Ось нещодавно в нас відкрився новий – музей іграшок. У ньому чимало про часи СССР, цікаво поглянути й щось згадати. Можна ходити на екскурсії містом, їх тепер багато. Розумію, чоловік хоче бачити жінку, з якою було б бажання бути поруч завжди. Але, може, той, що читає ці
мої забаганки, захоче стрітися? То й поговоримо, і все зразу стане ясно. На здоров’я не скаржуся, доброзичлива, позитивна.


Тамара К. Найприкріше, коли чоловік у поважному віці бажає жінку без дітей і без усіляких проблем, а головне – невеличку, без зайвої ваги і згідну на переїзд до нього. Гадаю, такому лицареві ліпше звертатись на телепрограму «Холостяк», може, з особливою позначкою «Лицар за 70 і старший»? Ясна річ, у моєму віці (незабаром буде 60, знак Діви, ріст 164) при вазі 90 кг мені нічого не світить. Тяжко пережила зради, і фізичні кривди, і брехню, і пусті обіцянки. Нині мешкаю в доньчиній родині. почуваюся зайвою, пригніченою. Знайти б порядного, доброго, без «звичок», якби порозумілися, охоче переїхала б. Працювала в селі на хорошій посаді, було господарство, город. Як мусила переїхати до райцентру після розлучення 20 років тому, то цю звичку не покинула: залюбки пораю город, клумби. Вечорами в’яжу, читаю. Раніш пекла торти, пиріжки, тепер на кухні більше дочка, я в ролі посудомийки, місця двом замало.


Олена А. з Дніпровського району. Мешкаю у передмісті, квартира у висотці, працюю оператором ПК. Уподобання: музика, футбол. Мені 41-й рік, буду рада, як обізветься ровесник з подібними інтересами.


Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
НАПИСАНЕ НАДІШЛІТЬ НА АДРЕСУ: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», Січеславська набережна, 33, Дніпро, 49000. І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і прошу ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Щиро ваша О. Д.

Поделиться: