ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

4 недели ago Zorya Комментарии к записи ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ? отключены

Олександр А. з Дніпра. Народився 1952. Мати виховувала мене сама. Ні братів, ні сестер.
Дітей нема. Сьомий рік як овдовів. Поступово життя і все довкола змінилося до невпізнання. Настала порожнеча, те, що не можна нічим заповнити. Все це трудно пояснити. Кожна людина проходить через вир подій, і ми потребуємо ліків для душі і для тіла, але Господь настановляє нас на всяку добру істину.
Самотність стала для мене тим, що витісняє радість і внутрішній мир та спокій. Звісно, в такому стані трудно жити. Гадаю, жінка, яка прочитає цей лист, зрозуміє, що мої пріоритети – духовні; щодо всього іншого я такий, як усі, і зі мною можна говорити багато про що і про все.
У мені нема таких зверхніх рис, як погорда, егоцентризм, і ніколи не було. І є також бажання зустріти жінку з добрим, щирим серцем. Вона вміє цінувати духовні якості людини. А все інше, знаю з власного досвіду, неодмінно справдиться. Хочу шанувати, дорожити і бути вдячним.
Для життя і нормального побуту все необхідне є. Працюю охоронцем, майже скінчив лагодити свій дім, перебудував дах.


Геннадій В. з Нікопольського району. Колись давненько вже, з рік тому, відіслав був Вам, шановна ведуча, відгук на одну жіночу публікацію. Писати листи не мастак, та й не знаю, чи є сенс, бо на що надіятися, як я ніякої відповіді не дочекався?
Скоро чотири роки як моя дружина вмерла. На початку січня мені виповнився 51 рік.


Владислав Л. з Дніпра. Для мене неважливо, звідки буде моя обраниця, може й не з Дніпра, головне, аби була, як то кажуть, людина хороша. Вже мені 44-й, спокійний, домашній, лихих звичок нема. Є квартира на лівому березі. Є праця. Заробляю непогано. Ріст 175, вага 89.


Віктор Ч. з Дніпра. Здрастуйте, Олено! Жодного відгуку ні від кого я не дочекався. Тож прошу Вас, надрукуйте мій лист, може, відгукнеться самотня жінка або дівчина. Хочеться зустріти ту єдину, з якою б розуміли одне одного. Я спокійний, доброї натури. Працюю, спиртне не вживаю, не курю. Був одружений, але дітей, на жаль, нема. Докладніше розповім тій, що озо-веться. Мені 38, ріст 180, вага 90. Житло на правому березі.


Антоніна М. з Дніпра. Я спокійна, мирна, ніжна, вільна, без шкідливих звичок. Мені 80, ріст 170, вага 70. Мешкаю у квартирі на лівому березі. Буду рада і вдячна такому ж одинакові, що озо-веться.
Валентина Г. з Соло-нянського району. Дорога Оленко, може, і мені допоможеш? Може, знайдеться десь одинак старшого віку та й погодиться на переїзд, а втім, домовлятися, де жити, будемо згодом.
Син у Дніпрі, сімейний, приїздять дуже рідко, не ображаюся, така в нього робота. Він у моє життя не втручається, каже, роби, як знаєш, аби тобі було добре, щоб ніхто тебе не скривдив, це головне.
Все сама роблю. Як мешкали у Дніпрі, працювала на будові, в технікумі, в дитячому садку. Невдовзі після переїзду в село чоловік мій помер. Десять років як овдовіла. Мені 72, ріст 173, вага 70.


Інна М. з Петриківського району. Життя минуло у Дніпрі, працювала вчителькою в школі. Та у 2010 році в батька стався інсульт, параліч. Звільнилася, дев’ять літ доглядала, лікувала також і маму. Позаторік обох не стало, і я переїхала остаточно в село, недалеке від міста. 56 років, знак Стрільця, височенька, не худа, розлучена, дітей нема. Одна у хаті, що збудував тато. Дім великий із садибою. На моєму подвір’ї лише індики, кури та дві собаки й кішка.


Катерина К. 53 роки, ріст 170, вага 75. Дочка з двома онуками і чоловіком живуть у місті. Знаю сільське життя, все вмію, добра, без шкідливих звичок. Та хочеться про когось піклуватися, відчувати тепло. Не треба багатства, вигоди, прагну надійного, душевного, простого чоловіка. До такого погоджуся переїхати.

Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
НАПИСАНЕ НАДІШЛІТЬ НА АДРЕСУ: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», Січеславська набережна, 33, Дніпро, 49000. І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і прошу ДО РЕДАКЦЙ НЕ ПРИЇЗДИТИ.

Щиро ваша О. Д.

Поделиться: