ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

2 месяца ago Zorya Комментарии к записи ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ? отключены

Яків С. з Кам’янського. Моїх вісімдесяти мені не дають. Ріст середній, вага 90. Душа сповнена бажання щастя. Працював водієм на трасі, аж доки не пішов на заслужений відпочинок.
У Карнаухівці маю свій дім з усіма зручностями, поруч ріка. Дочка живе окремо. Хотілося б якомога скорше зустріти свою половинку. Удвох буде легше, веселіше. Оленко, я вдячний за попередню публікацію і пробачте, що, може, не так написано.


Про Романа П. Учора дала газету синові, приходив нас, батьків, провідати. Колись він друкувався у рубриці, але чомусь нічого не склалося. Каже, що жінок цікавить матеріальний бік, а не ти як особистість. Одне слово, закритий і не хоче сам писати.
А я не втрачаю надії, що нарешті знайде собі пару, вже ж бо виповнилося сорок. Освіта вища, працює, високий, стрункий, сіроокий. Має своє житло у приватному секторі. Валентина П.


Сергій О. Моє село поблизу Павлограда. Працюю зварником у вугільній галузі. Мені 36, і я дуже хочу, щоб на цей мій коротенький лист, без подробиць (прибережу їх для тієї єдиної, що стане мені близькою) відгукнулася порядна, добра дівчина. Маю велику надію, що в нас зав’яжеться дружба, яка переросте у щось більше.


Андрій Д. з Дніпра. Комунікабельний, позитивний, не курю. Освіта економічна, мої зацікавлення: мандрівки, англійська, спорт, кіно, музика.
Моя мрія – зустріти ту єдину, вірну, яка б розуміла і підтримувала у скрутну хвилину, як така настане. Нам удвох
буде добре, і ми побудуємо щасливу родину. Мені 33, ріст і вага середні.


Наталія К. з Дніпра. Вперше побачила газету «Зоря», а в ній листи самотніх чоловіків та жінок – про свою долю. Згодна з тими, хто каже, що доживати – ні, треба жити, як свято: у любові, дружбі, повазі.
І це прекрасно навіть у мої сімдесят! А мені кажуть, що на вид я молодша, тож хочеться бути коханою жінкою. Шлюб мій був щасливий, та вже 15 літ як я овдовіла.
Довкола увесь цей час були чоловіки, які хотіли бути зі мною поруч. А я все чекала такого, як мй небіжчик. Так і не дочекалася.
Діти і внуки люблять мене, та в них своє життя. Не писатиму про свої вади й переваги, треба людину бачити.


Надія Я. з Дніпровського району. 1956 р. н., невисока, чорнява, освіта вища, працювала у Дніпрі, хата моя у передмісті, вдова, дітей нема. Та духом не падаю, живу з оптимізмом.
Дуже серйозна, ніжна і відповідальна. Переконана, що не можна зв’язувати своє життя аби з ким, без любові і взаєморозуміння.
Треба вірити, що знайдеш свою половинку, і неодмінно це станеться.
Віра К. з Кам’янського. Мені 61, ріст 164, вага 60, знак зодіака Рак, не п’ю, не курю. Вдова. Обидві доньки зі \ своїми родинами у власних помеш-\ каннях. А я одна і одна.


Валентина Ж. Діти дорослі. Ще ‘ мрію про щасливе життя з чоловіком добрим, чуйним, який прагне сімейного затишку, жіночої ласки.
Мені 58, ріст 165, струнка, виглядаю молодшою. Вдова, на пенсії. Працювала вихователькою в дитячому садку. Дуже чекатиму на відгук. Решта подробиць – при особистому спілкуванні.


Світлана Б. Мені сорок, ріст 167, середньої статури, спокійна, добра, чуйна. Одружена не була, дітей нема. Дотримуюся здорового способу життя.
Свого часу скінчила у Дніпрі технологічний технікум, працюю у місті. Мої батьки живуть недалеко від Дніпра, в нас приватний сектор, тож їжджу туди на суботу і неділю, помагаю з господарством.
У відпустку стараюсь подорожувати, маю багато друзів. Докладніше – тому, хто цього захоче.


Наталка В. з Дніпра. В кожної людини, вірю, є своя друга половинка, котра неодмінно знайде свою першу в потрібну для неї мить. Головне, щоб це сталося без обману та брехні. А то ніби знайомих чимало, та декому не знаходиться пара, яка потрібна.
І вже тобі за 30, а доля не озивається, тому що багато хто у наші часи хоче жити без зобов’язань.
Мені 36, мешкаю на правому березі з батьками у квартирі, ріст 167, білявка, освіта педагогічна музична, працюю з дітьми, дуже хочу мати своїх. Доброзичлива, товариська, весела, творча.

Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
Написане надішліть на адресу: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», Січеславська набережна, 33, Дніпро, 49000. І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, ая перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і ПРОШУ ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ. _
Щиро ваша О.Д.

Поделиться: