ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

1 месяц ago Zorya Комментарии к записи ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ? отключены

Дмитро Н. з Дніпровського району. Мені цікаво читати в рубриці тексти, співзвучні моїм думкам і поглядам. Чиє минуле подібне до мого, хто добився всього сам, кого життя не пестило. Моя професія будівельник, працювали подеколи і без вихідних. Робітників відправляли о шостій ранку. Приїздили додому пізно.
Мені 80, хотів би дожити віку в парі, не так, як зараз, удівцем-самоти-ною. Цінувати одне одного, шанувати і любити. Перед тим можна спокійно обговорити всі питання. Мій дім неподалік соснового лісу, за шість кілометрів від межі міста, і річка Оріль близенько.

* * *

Микола З. з Дніпра. Мені 75, батько двох дітей. Роботящий, сумлінний, чесний. Спиртні напої не вживаю давно, не курю. Мешкаю в дочки, доньчина квартира на лівому березі. Буду вдячний самотній жінці, яка захоче поспілкуватися зі мною, прошу надіслати вісточку про себе, і, може, дійдемо щасливої згоди щодо спільного проживання? Ріст мій і вага середні.

* * *

Віктор В. Мені 69, на вигляд молодший, ріст 174, вага 80, освіта середня спеціальна, військовий пенсіонер. Рік тому став удівцем. Мешканець міста-райцентру, мій приватний дім з усіма зручностями. Радий буду відгукові самотньої жінки, яка бажає перемін на краще.

* * *

Володимир Л. з Магдалинівсько-го району. Чимало минуло літ, відколи овдовів. Не раз і не раз пробував знайти свою половинку для душі і серця, одначе з тих намагань нічого не вийшло. Почав був жити з набагато молодшою, але з’ясувалося: полюбляє
спиртне. Довелося розійтись. Дітей нема. Пенсіонер МВС, ще працюю у Дніпрі. На моєму обійсті хата, літня кухня, город, більший шмат якого здаю в оренду, гарний сад: малина, смородина, агрус, виноград, полуниці. Корову продав. Купив мотоблок, є мотоцикл. Словом, усе маю для життя, а тільки сам-один у хаті, та коти і собаки на подвір’ї. Люблю фотографувати, знімаю відео. 66 років, 170, вага 75.

* * *

Дмитро О. з Дніпра. 1982 р. н., зріст 180, вага 77, темно-русявий, сіро-зелені очі, економіст. У квартирі на правому березі я з матір’ю та молодшою сестрою. Люблю змістовне й затишне життя, природу, музику, мистецтво, прогулянки. Здоровий спосіб життя (але не спортсмен). Помірковано товариської вдачі. Буду радий твоєму, однодумнице, відгукові.

* * *

Любов Г. з Дніпровського району. Це знов я, ніщо не змінилося, відколи посилала Вам, Олено, вісточку. Нагадаю, мені 72, мій дім у селі недалеко від міста. Давно вдова. Не-сварлива, спокійна. Кажуть, ще нічого на вид. Свою половинку берегтиму й шануватиму, як малу дитину.

* * *

Таїсія Ч. з Дніпра. Звичайна жінка, 62 роки, зріст 167, середньої ваги. Дуже стомилася від самотності, сподіваюся на відгук удівця, котрий так само страждає. Бажано, аби мешкав у приватному секторі, не дуже далеко \ від Дніпра-міста. Більшу половину свого життя працювала і мешкала в селі, тож поратися на господарстві подобається. Люблю творити домашній затишок.

* * *

Катерина К. 53 роки, ріст 170, вага 75. Дочка з двома онуками і чоловіком живуть у місті. Знаю сільське життя, все вмію, добра, без шкідливих звичок. Та хочеться про когось піклуватися, відчувати тепло. Не треба багатства, вигоди, прагну надійного, душевного, простого чоловіка. До такого погоджуся переїхати.

* * *

Ірина Т. з Дніпра. Шлюб тривав два роки, дітей нема. Я спокійна, без лихих звичок, з величезним бажанням віддати нерозтрачене жіноче тепло надійному чоловікові.
Признаюся, за якимсь фатальним збігом геть усі стосунки, що в мене зав’язуються, наражаються на минуле – колишні зв’язки, старі прив’язаності (залежності?). Врешті-решт стає зрозуміло: ти – третя зайва. Можливо, в того чоловіка, що захоче обізватися на цей мій лист, нема незакінчених стосунків і скрізь поставлено крапки?
Мені 43, ріст 164, струнка, худенька, темне волосся, сіроока, миловидна, молодша на вигляд. Житло моє – приватний сектор.

* * *

Олена А. з Дніпровського району. Мешкаю у передмісті, квартира у висотці, працюю оператором ПК. Уподобання: музика, футбол. Мені 41 рік, буду рада, як обізветься ровесник з подібними інтересами.

Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
Написане надішліть на адресу: Олені ДЕСЯТЕРИК, газета «Зоря», Січеславська Набережна, 33, Дніпро, 49000. І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з
якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і ПРОШУ ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.
Щиро ваша О. Д.

Поделиться: