ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

1 месяц ago Zorya Комментарии к записи ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ? отключены

Анатолій Ф. з Дніпра (тимчасово). Я військовий і пенсіонер, скоро виповниться 76, але вже тридцять років, як я, вважайте, не дніпрянин, бо мешкаю і працюю в селі. Тільки останній місяць тимчасово живу-гостюю в сестри на Тополі-2. Непитущий, некурящий, невисокий (162), вага приблизно 65. Освіта вища, історик. Так, як запевняють майже всі, люблю село, міська квартира не для мене. Сподіваюся, що відгукнеться жінка подібних поглядів і способу буття.


Микола Л. з Дніпра. Розлучений, батько двох дітей, давно дорослих, є онуки. Мешкаю в дочки на лівому березі у квартирі, на пенсії. Маю професії тракториста, сантехніка. Роботящий, сумлінний, чесний. Мені 75, ріст середній (172), спиртні напої не вживаю давно, не той вік, не курю.


Олександр К. з Дніпра. 69 років, на пенсії, але ще підробляю постійно. Освіта вища технічна, попередні роки працював на шахтах і в кар’єрах. Автолюбитель, не п’ю, не курю. Спокійний, врівноважений, багато читаю. Ріст 180, спортивної статури, почуваюся і виглядаю молодшим. Згоден переїхати з багатоповерхівки до приватного сектора, бажано недалеко від Дніпра.


Володимир В. із Солонянського району. Ще не втратив надію віднайти свою половинку. Мені 54, ріст 176, маю невеличке
господарство, працюю у школі опалювачем. Бажав би стріти моїх років жіночку, самостійну, незалежну, аби погодилася на переїзд до мене, в недалеке від Дніпра-міста село. Можна з дитиною.


Олег М. з Дніпра. Здрастуйте, шановна ведуча. Читаю Вашу рубрику, врешті-решт рішився сам послати допис про себе. Мені 50, професія музикант-віолончеліст. Житлом забезпечений. На теперішній час мешкаю у квартирі з батьками. Не п’ю, не курю. Буду вдячний самотній жінці за відгук.


Надія С. з Дніпра. Мені 67, два роки як овдовіла. На правому березі мешкаю у двокімнатці. Неконфліктна, з доброю душею і серцем, ніжна. Підробляю ремонтом одягу. Люблю життя, і дуже хочеться старість зустріти в парі.


Тетяна Ч. з Дніпра. Часто купую цю газету, читаю рубрику про долі, а пишу перший раз, може, хтось відгукнеться? Для початку докладно не розписуватиму, як хтось зацікавиться, то всі подробиці з’ясуємо у розмові телефоном або на побаченні. Отже, 66 років, ріст 158, вага 65, вдова, працюю, мешкаю на Перемозі.


Галина Г. з Дніпра. Розлучена, маю дочку, працюю, життєрадісна, врівноважена, неконфліктна, люблю життя, / не опускаю рук, але самій-од-ній тяжко. Струнка, ріст 161, на вид молодша за свої 56. Хотіла б, аби дав про себе знати чоловік, котрий би став надійним другом, коханим супутником у житті. З мого боку обіцяю підтримку, взаєморозуміння, затишок і спокій у домі.


Наталя Д. з Дніпра. Два роки як сама. Незвично, незручно. Спілкуюся з людьми, багатьом подобається самотність. А я не можу звикнути, на себе дивлюсь і не розумію, чому так сталося зі мною і чому я одна у свої 52. На вигляд гарна, нема нічого зайвого. Колись була весела, тепер трішки всміхаюся, але почуття гумору не втрачено. Добра, хазяйновита, спокійна. Мрію про гідного чоловіка, знаю, що мрії справджуються, сподіваюся, що й мені цього разу поталанить. Власного житла не маю. На відгук відреагую вдячно. Погоджуся на переїзд, як дійдемо порозуміння.


Ірина С. з Дніпра. Не втрачаю надію зустріти роботящого, доброго чоловіка для створення сім’ї. Розлучена, працюю. Родину вважаю головною цінністю. Синові 18, спокійний, добре вчиться, спортсмен. Я 1981 року народження. Чекатиму відгуку від того, хто так само шанує сімейні цінності.

Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
Написане надішліть на адресу: Олені ДЕСЯТЕРИК, газета «Зоря», Січеславська Набережна, 33, Дніпро, 49000. І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині, з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і ПРОШУ ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ.
Щиро ваша Олена ДЕСЯТЕРИК

Поделиться: