ДЕ ТИ, МОЯ ДОЛЕ?

  20.05.2020 13:51   -
Знайомства

Сергій Ю. з Кривого Рогу. Сказати по правді, кілька днів вагався, писати чи ні, а коли таки рішився, то не міг відчинити двері до кімнати особистого життя, якийсь час шукав ключі від тих дверей, бо замкнув їх, закрив дуже давно…

Ношу окуляри, не курю, в нас з матір’ю власний будинок у передмісті, Тернівський район. Працюю на підприємстві електриком. Взагалі звичайний чоловік. Напишу трохи про особисте, з минулого. Був одружений, це вже дев’ять років минуло, маю сина, спілкуємося, живе в іншому місті. Мені 43, ріст 190, вага десь 75.


Ігор В. з Петропавлівського району. Дотримуюся здорових правил, не вживаю алкоголю, не курю. Спокійний, сором’язливий, добрий. Свій дім, город, сад. Роблю євроремонт дома. Іноді з друзями й родичами їздимо на природу. Маю надійних друзів, які поводяться порядно.

Мені 31 рік, ріст 175, спортивної статури. Жонатий не був, освіта вища технічна, працюю, забезпечений. Хочеться з’єднати свою долю з надійною жінкою, котра мріє, як і я, про сім’ю. Є мама, брат і сестра, в них прекрасні сім’ї, вони дбайливі господарі, добре заробляють. Свою дорогу обраницю шануватиму, оточу піклуванням.
Світлана Б. Мені сорок, брюнетка, ріст 167, середньої статури, спокійна, добра, чуйна. Одружена не була, дітей нема. Дотримуюся здорового способу життя, не п’ю, не курю. Свого часу скінчила у Дніпрі технологічний технікум, працюю за фахом тут, у місті. Мої батьки живуть недалеко від Дніпра, в нас приватний сектор, тож їжджу туди на суботу і неділю, помагаю з господарством, ось на карантині посадили город. У відпустку стараюсь подорожувати, маю багато друзів, спілкуюся з ними. Докладніше – тому, хто цього захоче. Буду вдячна за відгук.Лідія К. з Новомосковська. Врівноважена, несварлива, віруюча, стараюся жити по божих заповідях, але важко бути самій. Хотілося б дочекатися зустрічі з близькою духом людиною, чоловіком, котрий став би улюбленим, відданим супутником, надійним другом у житті. Хотілося б, щоб це був одинак без дітей, щоби мешкав у своїй квартирі чи в будинку, вік може бути від 50 до 70 років. Звісно, щоб не був сильно прив’язаний до чарки або до гуляння, а був однолюб. Такий, як і я, котрий шукає свою половинку щастя. Мені 65, 165, вага 65.


Катерина Ч. 63 роки, невисока. Роки лишають у серці радість і смуток. Радість — щасливе подружнє життя. Другий рік як овдовіла. Дітей нема. Село гарне, річка Самара в моєму городі. Сподіваюся на відгук такого ж самотнього.


Світлана Б. Мені сорок, брюнетка, ріст 167, середньої статури, спокійна, добра, чуйна. Одружена не була, дітей нема. Дотримуюся здорового способу життя, не п’ю, не курю. Свого часу скінчила у Дніпрі технологічний технікум, працюю за фахом тут, у місті. Мої батьки живуть недалеко від Дніпра, в нас приватний сектор, тож їжджу туди на суботу і неділю, помагаю з господарством, ось на карантині посадили город. У відпустку стараюсь подорожувати, маю багато друзів, спілкуюся з ними. Докладніше – тому, хто цього захоче. Буду вдячна за відгук.

Щоб надрукуватися на нашій сторінці (виходить у кожному числі газети), пишіть так, як умієте. Але не скупіться: чим докладніше буде розказана ваша історія, ваша правда, тим більше матимете шансів на успіх.
Написане надішліть на адресу: Олені ДЕСЯТЕРИК, «Зоря», пр. Дмитра Яворницького, 18, Дніпро, 49027.
І свій лист-відгук на ту чи іншу публікацію (з указанням дати!) так само шлете мені, а я перешлю тій людині,
з якою хочете познайомитися. Індивідуального листування з дописувачами не веду. Адреси і прізвища не розголошую, не висилаю і ПРОШУ ДО РЕДАКЦІЇ НЕ ПРИЇЗДИТИ

На фото Анатолій Шевченко і Любов Осаулець, Верхньодніпровськ. Знімала Таня.

Поділитись:

Наступна стаття: