Жіночий алкоголізм – МИРНИЙ Вам допоможе

7 месяцев ago anelya Комментарии к записи Жіночий алкоголізм – МИРНИЙ Вам допоможе отключены

Впродовж останнього десятиріччя алкоголізм серед жінок стрімко зростає. Алкогольна залежність розвивається у слабкої статі не так явно як у чоловіків, і довгий час має латентний характер. Сучасне лікування алкоголізму має різні форми, але не завжди він може досягати бажаного результату. Але потрібен правильний підхід. Мирний маючи за плечима довгий досвід і безліч нагород, виробив індивідуальні методи боротьби навіть з критичними випадками пов’язані з алкоголізмом.

Причини

Спровокувати появи захворювання можуть самі різні обставини:

  • Біологічна схильність до алкоголю.
  • Негаразди в сім’ї.
  • Складні побутові матеріальні проблеми.
  • Світський образ ресторанний спосіб життя.

Жіночий алкоголізм процвітає також у заможних шарах соціуму, в сім’ях, де відсутня нестачу в грошах, є комфортні побутові умови. Пояснити зростання цього захворювання лише матеріальними утрудненнями навряд чи буде коректно.

Фізична залежність від алкоголю Алкоголізм вкрай згубно впливає на весь організм людини. Жіноча алкогольна залежність набагато сильніше чоловічий і відбувається в два рази швидше (в середньому протягом 5 років).

Види алкоголізму

Найважча форма захворювання – це щоденна тяга до спиртного. Жінка не може кинути пити самостійно, організм при цьому стрімко деградує.

Нерідко зустрічається періодичне вживання, в народі це зветься запоями. Як вивести людину із запою … Латентна форма алкоголізму тому підступна, що хвороба розвивається непомітно. Дівчина ходить на роботу (нерідко високооплачувану), прекрасно одягається і чудово виглядає, але раз в 2-3 місяці у неї з’являються «зриви», як правило, в початкових стадіях людині ходить в глибокий запій на вихідні чи свята. Багато фахівців диференціюю періодичні вживання спиртного:

Помилкові, коли з’являється вагома причина для бурхливого веселощів (Новий рік, весілля подруги і т.п.). При таких обставинах жінка може себе взяти в руки і відмовитися від згубної звички.

Справжні запої не маю відношення до святкових днів. Інтоксикація організму настільки глибока, що йому потрібні нові дози спирту.

Як вийти із запою при таких розкладах – це питання непросте. Якщо алкоголічка не отримує звичну дозу спирту, то у неї починається синдром такий же який буває у героїновий наркоманів, іншими словами: ломка.

Лікування

Лікування печінки після тривалого вживання алкоголю – це непроста справа. Перш ніж призначити програму реабілітації, лікар проводить детальну діагностику всього організму. Важливо зрозуміти: наскільки вражені внутрішні органи хворої, а також ЦНС. Після ретельного обстеження, призначається курс лікування, визначаються етапи лікування алкоголізму. Важливо, щоб хвора сама твердо розуміла, що вона вражена тяжкою недугою, щоб вилікуватися, слід зробити вольові зусилля.

Перш за все, необхідно очистити організм від токсинів. Після цього призначаються медикаментозні препарати, курс психотерапії і т.п. Найпопулярніші терапії:

  • стресова;
  • аверсионной;
  • ксеноновая

ОТЗЫВЫ

 

ВАШЕ ЖИТТЯ наповнене сенсом – МИРНИЙ ВАМ ДОПОМОЖЕ.

 

P.S. ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:

(099) 255-50-61; (067) 927-69-68

Спеціальна інформація на сайті:myrnyi.com.ua     

 

 

 

Поделиться: