ЯК ПОЗБУТИСЯ АЛКОГОЛІЗМУ? МИРНИЙ – ВАША ОСТАННЯ МОЖЛИВІСТЬ!

  12.05.2020 18:57   -
Здоров'я

Переважна більшість – звертаються до МИРНОГО за допомогою – це люди, які втомилися бути слабкими, хворими і покірними рабами алкоголю – при цьому переконані, скептики, що позбавлення від залежності немає …

Вже не для кого не секрет, що алкоголь, як явище – надійно увійшов в повсякденне життя кожної сім’ї. Практично, кожна людина в сучасному суспільстві має особисте знайомство з алкоголем. При цьому не важливо, з якого боку барикад він знаходиться – п’є, або вмовляє близької людини, не пити. В результаті «протистояння» страждають однаково все … Фінал, пишеться під копірку – зламані долі, плач дружин, розбиті серця матерів, покалічені життя дітей – це урожай, який щодня збирає алкоголь. Що ж заважає дорослим і розумним людям вирішити цю проблему?

Відповідь дуже проста:

ПОВНЕ НЕ ВОСПРИЯТИЯ ПРОБЛЕМИ – ЛИЦЕМ ДО ЛИЦЯ, ОБЛИЧЧЯ НЕ ПОБАЧИТИ

Алкоголь увійшов у ваше життя непомітно, крок за кроком, що б поступово зруйнувати її – безповоротно. А загальнодоступність алкоголю і надмірне споживання формує «маргінальність поглядів» в суспільстві. Це породило «особливу» категорію людей – прихильники і шанувальники алкогольного дозвілля … І на жаль це переважна більшість наших співгромадян, які регулярно щось «святкують», або «шанують» або вже «кого-то поминають» – при цьому не сприймаючи всерйоз « перспективи »стати залежним від алкоголю людиною – алкоголіки – з нестримним бажанням вливати в себе, чергову дозу дешевого пійла або будь-який інший спиртовмісної рідини …

Це дозволяє, виростити поголів’я ЛЮДЕЙ – АЛКОГОЛІКІВ: слабких, тупих, обмежених, керованих і підлеглих алкоголю, при цьому не бажають усвідомлювати наявність проблеми в їхньому житті …

І якщо прочитане, викликає почуття внутрішнього протесту і протистояння – все йде за планом, тільки на жаль не по вашому ….

Алкоголь, здатний послаблювати волю, викликати страх, контролювати і управляти емоційним і психофізичним станом людини, блокуючи розумовий потенціал з повним несприйняття проблеми.

Але, дуже скоро, навіть у тих людей, які звикли «в усьому сумніватися», в мозку скалкою застрягне думка, натираючи череп зсередини: «Щось відбувається не так, адже всього кілька років тому, я й гадки не допускав, що таке можливо, а зараз я на межі алкоголізму».

Так це так.

Алкоголізм, для регулярно п’є людини – це лише питання часу …

АЛКОГОЛЬ ВМІЄ ЧЕКАТИ – ЦЕ, ФАКТ З ЯКИМ ТРЕБА ЗМИРИТИСЯ
АБО
ЗІБРАТИСЯ З ДУХОМ І ВИРІШИТИ ЦЮ ПРОБЛЕМУ !!!

Тому, якщо ви не втратили свій розум, а в доступному для огляду майбутньому не бажаєте терзати себе питанням: «Як таке могло, зі мною статися?». Не відкладайте рішення – вам дійсно можуть допомогти.

Навіть, якщо всі вжиті раніше спроби, кинути пити »самостійно», «кодуватися» і т. Д. Провалилися, а зараз, ви стали повним скептиком «махнувши рукою» на себе і на цю саму проблему, не кажучи вже про те, що б ще раз кому небудь повірити – це не має ніякого значення.

Вирішити вашу проблему, зможе тільки МИРНИЙ. І не треба боятися! Метод, не має нічого спільного з тим, про що вам «дозволили знати» про алкогольну залежність.

… ВИ НЕ ПЕРШИЙ І НЕ ОСТАННІЙ – ІНШИМ ДОПОМАГАЄ І ВАМ ДОПОМОЖЕ …

Вам насправді допоможуть. Якщо, не вирішити проблему зараз – завтра, може не настати ніколи.

Метод не викликає почуття уразливості або психологічного дискомфорту, – це не кодування, що не ектросенсоріка, тут немає наркології або релігії, немає таблеток, приладів або фізичних упражненій.Главное, що є – це результат.

Після візиту до МИРНОГО, Ви будете повністю контролювати ситуацію без необхідності »кодуватися» або «розкодуватися» – ставши незалежною, сильною, самовпевненим і не підвладним для алкоголю людиною.

ВИ ОТРИМАЙТЕ ЦЮ ДОПОМОГУ, ЯКУ ВАМ НІХТО І НІКОЛИ НЕ НАДАВАВ.

  • Я досягаю успіху без використання небезпечних препаратів, що викликають відторгнення до алкоголю.Іх застосування марно, тому що як тільки ви перестаєте приймати їх – знову відчуваєте потяг до алкоголю.
  • Обходжуся без гіпнозу, кодування або впровадження в підсвідомість помилкових спогадів і установок, що пригнічують тягу до алкоголю, але руйнують психіку.
  • Не буде нудних розповідей про шкоду алкоголю і агітації за здоровий спосіб життя – за мене це регулярно робить МОЗ по телевізору.
  • Я врятую Вас від алкоголю раз і назавжди, без титанічної зусилля волі і марною боротьби самим з самої.

І це дійсно можливо – іншим допомагає і вам допоможе.

P.S. Знай, що «напівправда» яку Вам дозволили знати, гірше самої нахабної брехні.

ПИТИ кидати все – успей КИНУТИ ПРОТЯГОМ ЖИТТЯ !!!ВАШЕ ЖИТТЯ наповнити сенсом – МИРНИЙ ВАМ ДОПОМОЖЕ.

P.S. ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:

(099) 255-50-61; (067) 927-69-68

Спеціальна інформація на сайті:
myrnyi.com.ua