Мирний Дмитро Вікторович – лікування алкоголізму Дніпро, Київ, Харків, Запоріжжя

2 месяца ago Zorya Комментарии к записи Мирний Дмитро Вікторович – лікування алкоголізму Дніпро, Київ, Харків, Запоріжжя отключены

Ми не претендуємо на порятунок всього людства, при цьому ми знаємо, як вирішити проблеми з алкогольною та нікотинової залежностями раз і назавжди.

Що ця заява означає, вам стане ясно і зрозуміло після освоєння матеріалу викладеного на сайті:

  • НА БУДЬ ПИТАННЯ, ЗАВЖДИ Є чітка відповідь.
  • БУДЬ-ЯКА ПРОБЛЕМА НАВАЖУЄТЬСЯ, ТІЛЬКИ КОНКРЕТНИМИ і послідовність дій!

Що ж таке алкоголізм?

Що за питання? Адже, скільки вже про алкоголізм і алкоголіків людям розказано, скільки дисертацій понаписувано, анекдотів розказано і фільмів знято!

В тому то і справа, стільки нагородили.., що це питання продовжує займати верхні рядки в будь-якій пошуковій системі. Книги, присвячені лікуванню алкоголізму та тютюнопаління, стають бестселерами.

Майже в кожному журналі наводяться рекомендації, газети регулярно публікують статті на цю тему, а по телебаченню постійно обговорюють питання тверезості на тлі масової алкоголізації населення. Інформації море. Ви впевнені, що знаєте, як вирішити цю проблему? Чому ж, диво так і не відбулося?

У житті випадковостей немає. Ви читаєте цей текст, тому що в мозку скалкою застрягла думка, натирає череп зсередини: “щось відбувається не так” – і це не параноя.

Ви дорослий і самостійний чоловік, який багато знає і розуміє, якби не одне маленьке АЛЕ … Ви перестали контролювати кількість спожитого алкоголю і викурених сигарет, при цьому, усвідомлюєте абсурд відбувається з вами і навіть намагаєтеся “кинути” або “зав’язати” самостійно , а можливо вже маєте досвід: відвідування наркологів, консультації психологів, відновлювальних “крапельниць” в місцевій поліклініці і навіть “кодування”.

Чи допомагають різні “кодування” отримати стійкий результат і природну тверезість?

Мені здається, ви не цілком упевнені у відповідях. І ви не самотні.

Незважаючи на безліч відомостей і думок, мало хто дійсно знають, що потрібно зробити, що б мати стійке байдужість до спиртних напоїв – природну тверезість, поліпшити стан свого здоров’я та психіки

Ви ще щиро вважаєте, що керуєте алкоголем, а не він вами ?! Або вже усвідомили, що залежність сильніше ваших можливостей, відмовитися від нього самостійно?

Чому ж так відбувається?

КОМУ І НАВІЩО ПОТРІБЕН ВЕСЬ ЦЕЙ ВИСТАВА З ТАКИМ розмаїття різних “кодувань”?

НЕ ВСЕ ТАК ПРОСТО. НАСПРАВДІ ВСЕ ПРОСТО НЕ ТАК!

Голови людей, навмисно і дуже ретельно забивають псевдонаукових догматизмом про алкоголізм і алкогольної залежності, а це не зовсім одне і теж, хоча для більшості – це синоніми, але ж на те, воно і більшість.

Алкоголь не зважає на вашими бажаннями і поглядами на життя, він підпорядковує вас своїй волі, маскуючи свої вимоги під твої власні бажання. Ось наприклад: ти думаєш – “Я ХОЧУ ВИПИТИ” і купуєш чергову пляшку “пійла”. Ти справді думаєш, що це твоє бажання?

Ти помиляєшся!
Це алкоголь наказує тобі прийняти чергову дозу.

Алкоголь контролює думки в твоїй голове. І ти покірно виконуєш його команди, тому що найменша спроба опиратися, викликає ломку і сильне бажання випити – це, виходить за рамки самоконтролю з відповідними наслідками.

Тому що твій безжалісний ворог алкоголь вже оселився в твоєму тілі і заволодів твоїм життям. І так знову і знову …

Просто задумайтеся, чому ви без примусу і тортур, без насильства абсолютно добровільно вливаєте в себе чергову “дозу” алкогольної отрути!

Чи це не безумство?

Ти ж знаєш, що це тебе вбиває, але нічого не можеш з собою вдіяти! Ти добровільно скорочуєш своє життя, при цьому ти хочеш більше не пити – але не пити, ти вже не можеш. Ти бухаешь і куриш – куриш і бухаешь. Так проходить все твоє життя – попереду край, далі прірва …

Але, ми зупинимо цей процес – ви отримаєте допомогу, яку ще ніхто і ніколи вам не чинив. Людині, яка не втратила свій розум, буде легко прийняти правильне і вірне рішення.

Вам допоможе МИРНИЙ

МИ обходимось без:

  • без кодування;
  • без гіпнозу;
  • без наркології;
  • без таблеток;
  • без релігії;
  • без ектросенсорікі;
  • без фізичних вправ.
  • ТАК І МАЄ БУТИ!

ТОБІ ДІЙСНО ДОПОМОЖУТЬ!

Ми зупинимо механізм згубної звички, яка повільно тебе вбиває, ми повернемо тобі управління своїм життям – і ти здивуєшся тому, наскільки сильним ти був весь цей час, на що здатний і яким прекрасним може бути твоє життя без алкоголю і сигарет.

Ти будеш пам’ятати цю зустріч до кінця свого життя. Тому що все життя розділиться на дві частини – до зустрічі з нами і після.

НЕ ВІРИШ?

Небайдужі люди, зазвичай після візиту, залишають “ВІДГУКИ про сеанс” на ютубі у відкритому доступі. Повірте мені, не потрібно бути легковажним, ви повинні знати до кого і навіщо ви звертаєтеся.

А ненормально – то, що люди вже відвикли від порядності і звикли в усьому шукати підступ, навіть там де його немає. Ми щиро допомагаємо людям і не хочемо деградувати в ногу з усіма.

Ми не будемо вас гіпнотизувати, намагаючись в чому то переконати, ви отримаєте не тільки стійкий результат, а й величезне задоволення від цього сеансу. Результат перевершить всі ваші очікування, ви отримаєш щось більше, ніж просто позбавлення від алкогольної та нікотинової залежності!

ОСЬ ВІН – ЦЕ І Є ТВІЙ ШАНС! ВИКОРИСТОВУЙ ЙОГО І НІЧОГО НЕ БІЙСЯ.

Наша єдина мета – допомогти вам прожити життя тверезо, максимально поінформованим і здоровий.

У Вас залишилися питання? Просто зв’яжіться з нами:
(099) 255-50-61
(067) 927-69-68

Сайт: https://www.mirnyi.com.ua/

Поделиться: