Алкоголізм – це хвороба чи шкідлива звичка

  16.04.2020 12:58   -
Здоров'я

Усвідомити в собі залежність від алкоголю здатний не кожен. У більшості випадків очевидна для оточуючих проблема всіляко нівелюється самим залежним. У хід йдуть всілякі виверти зі згладжування гостроти ситуації: з’являються пом’якшувальні формулювання, незавидні наслідки пияцтва інтерпретуються з гумором. Вчасно звернути увагу на те, що відбувається означає допомогти людині впоратися з бідою, що веде до деградації особистості і руйнування здоров’я.

Як розвивається залежність від алкоголю

Ще недавно вживання алкоголесодержащих напоїв було пов’язано зі святом, радістю зустрічей з близькими і друзями. Потім стала не так важлива компанія, як сама можливість випити. Потім з’явилося відчуття, що не гріх розслабитися і поодинці …

За статистикою частка вживання алкоголю за останнє десятиліття знизилася майже на третину. Однак інші дані, зокрема, дані щодо кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, показують, що алкоголь залишається серйозною проблемою.

Алкогольна залежність ознаки

Медики впевнені, що норма безпечного вживання алкоголю в перерахунку на чистий спирт для чоловіків становить не більше 210 мл на тиждень, для жінок – 135 мл в тиждень. Це так звана безпечна форма вживання алкоголю.

Навіть незначне перевищення безпечних доз і відсутність “тверезих” днів в тижні є небезпечну тенденцію і свідчить про формування шкідливої ​​звички. Це друга форма вживання алкоголю.

Якщо людина здатна вживати спиртне протягом двох і більше днів і відчуває потребу похмелитися, розумно говорити про третій формі споживанні з шкідливими наслідками, тому що дану поведінку чинить негативний вплив на здоров’я і мозкову діяльність питущого. Друга і третя форми споживання не діагностуються, як алкоголізм, проте свідчать про наявність серйозної схильності до нього.

Справжня залежність або алкоголізм наступають при четвертій формі споживання, коли навіть наявність явних проблем зі здоров’ям, соціальним статусом, ставленням суспільства, сімейним станом не можуть змусити питущого людини відмовитися від спиртного.

Лікування від алкоголізму Дніпро

Позбавлення від алкогольної залежності проводиться комплексно і включає в себе такі методи:

  • біологічні (медикаментозне лікування, детоксикація);
  • психологічні (психотерапія, застосування методик;
  • соціальні (робота з оточенням, усунення можливих причин алкоголізму);
  • морально-духовні (формування втрачених моральних норм, звернення до релігії тощо).

Часто близькі люди в спробі допомогти своєму родичу мимоволі погіршують ситуацію, адже з плином часу позбавлятися від алкоголізму все важче. Тільки фахівець може правильно оцінити ступінь залежності і комплексно підійти до позбавлення від неї. МИРНИЙ ДМИТРО ВІКТОРОВИЧ здатний вам допомогти. Після візиту до Мирному ви придбаєте стійку тверезість з повною відсутністю вживати алкогольні напої, також вам допоможуть вивести людину із запою, зняти абстинентний синдром, повернути соціальні орієнтири або вирішити інші проблеми алкогольної залежності.

ОТЗЫВЫ

ВАШЕ ЖИТТЯ наповнене сенсом – МИРНИЙ ВАМ ДОПОМОЖЕ.

P.S. ЯКЩО У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:

(099) 255-50-61; (067) 927-69-68

Спеціальна інформація на сайті:

myrnyi.com.ua